Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Colin Gill na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Colin Gill: jak vypadal rok návštěv
King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877 je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 12% veškeré pozornosti věnované umělci Colin Gill. Následuje jich Fampoux a Observation of Fire Gunner Officers Correcting Their Battery Fire by Field Telephone from a Disused Trench in No Man's Land. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 600 návštěv a celkem 800 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 25% návštěv oproti 8% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Colin Gill
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Colin Gill.
-
1
King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877, 1927
100 návštěv · 12,5%
-
2
Fampoux, 1919
100 návštěv · 12,5%
-
3
Observation of Fire Gunner Officers Correcting Their Battery Fire by Field Telephone from a Disused Trench in No Man's Land, 1919
100 návštěv · 12,5%
-
4
King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877, 1927
100 návštěv · 12,5%
-
5
Venus and Cupid, 1924
100 návštěv · 12,5%
-
6
Heavy Artillery, 1919
100 návštěv · 12,5%
-
7
Moving Gold in the Old Gold Vault
100 návštěv · 12,5%
-
8
A Gunner, 1919
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Colin Gill?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Colin Gill?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Colin Gill?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 37,5% |
| Střední jas | 37,5% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 12,5% |
| Luminózní | 4,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,2% | 12,5% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 29,2% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,2% | 66,7% |
| Neutrální tóny | 31,2% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Metalické tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 12,5% |
| Vyvážená | 62,5% | 75,0% |
| Živobylé | 20,8% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 0,0% |
| Jemný | 37,5% | 25,0% |
| Vyvážený | 12,5% | 25,0% |
| Výrazný | 8,3% | 12,5% |
| Prohlášení | 29,2% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 58,3% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Colin Gill měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| King Alfred's Longships Def… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening after a Push | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Captain Albert Jacka (1893–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heavy Artillery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boadicea at Colchester, 61… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving Gold in the Old Gold… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Gunner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Heavy Artillery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fampoux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Colin Gill sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Colin Gill a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Colin Gill
Které dílo umělce Colin Gill má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877 s 100 návštěvami, což představuje 12% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Colin Gill na OriginalUniqueArt.com?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 600 u děl.
Která díla Colin Gill odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) získávají 25% návštěv z 8% katalogu.