Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Clifton Tomson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Clifton Tomson: jak vypadal rok návštěv
A Bay Hunter and a Pug Dog in a Landscape je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 21% veškeré pozornosti věnované umělci Clifton Tomson. Následuje jich Horses and Dog in a Landscape a Lord Byron's Dog 'Boatswain' (1803–1808) (The Newfoundland). Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 1 900 návštěv a celkem 2 500 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 59% návštěv oproti 38% v katalogu.
9 nejvíce sledovaných děl umělce Clifton Tomson
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Clifton Tomson.
-
1
A Bay Hunter and a Pug Dog in a Landscape, 1814
400 návštěv · 21,1%
-
2
Horses and Dog in a Landscape, 1830
300 návštěv · 15,8%
-
3
Lord Byron's Dog 'Boatswain' (1803–1808) (The Newfoundland), 1808
300 návštěv · 15,8%
-
4
A Dappled Grey Hunter with a Terrier amongst the Trees, 1802
200 návštěv · 10,5%
-
5
Lord Byron's Dog 'Lyon', 1808
200 návštěv · 10,5%
-
6
The Finish of the St. Leger Stakes, 1815
200 návštěv · 10,5%
-
7
A Saddled Black Hunter in a Landscape, 1804
100 návštěv · 5,3%
-
8
Carriages, Horses and Dogs
100 návštěv · 5,3%
-
9
'Sheepface', a Black Charger, with Stainsby the Groom, 1810
100 návštěv · 5,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Clifton Tomson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Clifton Tomson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Clifton Tomson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,1% | 15,8% |
| Měkké stínění | 33,3% | 26,3% |
| Střední jas | 38,9% | 21,1% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 36,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 57,9% |
| Vyvážená jemnost | 38,9% | 36,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 5,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 37,5% | 58,8% |
| Tmavé tóny | 31,2% | 23,5% |
| Zemité tóny | 31,2% | 17,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,2% | 21,1% |
| Vyvážená | 50,0% | 57,9% |
| Živobylé | 27,8% | 21,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,6% | 10,5% |
| Vyvážený | 5,6% | 5,3% |
| Výrazný | 5,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 83,3% | 84,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,6% | 10,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 10,5% |
| Silná barevná jednotnost | 11,1% | 21,1% |
| Jednotná paleta | 66,7% | 57,9% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Clifton Tomson měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Preparing to Start | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Groom Holding a Bay Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Saddled Black Hunter in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Dappled Grey Hunter with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Byron's Dog 'Boatswain' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Byron's Dog 'Lyon' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Byron's Dog 'Lyon' (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Byron's Dog 'Boatswain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| 'Sheepface', a Black Charge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter and a Pug Dog… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Clifton Tomson sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Clifton Tomson a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Clifton Tomson
Které dílo umělce Clifton Tomson má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve A Bay Hunter and a Pug Dog in a Landscape s 400 návštěvami, což představuje 21% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Clifton Tomson na OriginalUniqueArt.com?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 1 900 u děl.
Která díla Clifton Tomson odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 59% návštěv z 38% katalogu.