Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Vignon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Claude Vignon: publikum na první pohled
Flora přitahuje nejvíce pozornosti: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení profilu Claude Vignon na OriginalUniqueArt.com. Následuje Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant a Esther before Ahasuerus. Claude Vignon zaznamenal celkem 1 000 návštěv: 100 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Zář 2026 s 500 návštěvami. Publikum se kloní k Radostný (Emoční náboj): 83% návštěv pro 33% katalogu umělce.
6 děl umělce Claude Vignon, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 6 děl umělce Claude Vignon, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Flora, 1630
500 návštěv · 50,0%
-
2
Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant, 1629
100 návštěv · 10,0%
-
3
Esther before Ahasuerus, 1624
100 návštěv · 10,0%
-
4
A fight between two men is ended by a woman shooting an arro
100 návštěv · 10,0%
-
5
Mary Magdalene Comforted by an Angel, 1626
100 návštěv · 10,0%
-
6
St Philip Baptizing the Eunuch of Candace, 1638
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí sleduje Claude Vignon měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 500 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Claude Vignon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Claude Vignon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Radostný | 33,3% | 83,3% |
| Záhadný | 33,3% | 16,7% |
| Melancholický | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,8% | 80,0% |
| Měkké stínění | 29,7% | 0,0% |
| Střední jas | 10,8% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 2,7% | 10,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,1% | 80,0% |
| Jemné odstíny | 48,6% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 62,2% | 100,0% |
| Vyvážená | 37,8% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,4% | 10,0% |
| Jemný | 24,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 27,0% | 10,0% |
| Výrazný | 21,6% | 50,0% |
| Prohlášení | 21,6% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,7% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,9% | 60,0% |
| Silná barevná jednotnost | 51,3% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 13,5% | 10,0% |
Která díla umělce Claude Vignon přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Young Singer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 |
| The Vision of St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entombment of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and His Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Instructs Peter to F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lament of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Ambrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of François Langlo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Claude Vignon?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Claude Vignon a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Claude Vignon
Která díla umělce Claude Vignon přitahují nejvíce pozornosti?
- Flora, s 500 návštěvami (50% všech zobrazení umělce Claude Vignon). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolik lidí sleduje Claude Vignon na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Claude Vignon lidé preferují?
- Radostný (Emoční náboj): 83% návštěv oproti 33% v katalogu.