Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cimabue na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Cimabue: jak vypadal rok návštěv
Kříž je nejvíce sledované dílo: 7 900 prohlídek za rok, což představuje 30% veškeré pozornosti věnované umělci Cimabue. Následuje jich Svatý František z Assisi (detail) a The Madonna in Majesty (Maestà). Stránka umělce zaznamenala 33 300 návštěv, díla 21 000 návštěv a celkem 54 300 návštěv. Zájem vzrostl o 4% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 15 700 návštěvami. Návštěvníci čtou v italsky (23%), anglicky (19%) a španělsky (12%). Návštěvníci přicházejí z Itálie (24%), Jižní Korea (8%) a Spojené státy americké (7%). Návštěvníci sledují na počítače (64%), telefony (30%) a tablety (6%). Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 76% návštěv oproti 40% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Cimabue
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Cimabue.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
400
Čec 2026
7 000
8 700
Srp 2026
7 400
1 900
Zář 2026
11 200
3 000
Říj 2026
7 700
7 000
Kdy jsou k vidění díla umělce Cimabue?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Cimabue?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
20,9%
49,6%
Klidná atmosféra
7,0%
30,0%
Dramatický
20,9%
11,9%
Elegance
20,9%
6,9%
Eterický
14,0%
1,1%
Mystický
9,3%
0,0%
Romantický
4,7%
0,4%
Klasické
2,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
48,8%
41,9%
Reflektivní
7,0%
30,0%
Melancholický
14,0%
10,0%
Klidná
11,6%
10,0%
Pokojný
9,3%
4,2%
Romantický
4,7%
1,9%
Závažný a tklivý
2,3%
1,9%
Napětí
2,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
31,3%
Měkké stínění
26,0%
23,4%
Střední jas
36,0%
9,8%
Jasná rovnováha
26,0%
5,3%
Luminózní
4,0%
30,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,0%
0,4%
Jemné odstíny
10,0%
32,5%
Vyvážená jemnost
38,0%
47,2%
Jasná barevná přítomnost
48,0%
18,1%
Sytá barva
2,0%
1,9%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
46,0%
45,7%
Neutrální tóny
16,0%
34,0%
Tmavé tóny
30,0%
20,4%
Pastelové barvy
8,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
2,0%
0,0%
Vyvážená
40,0%
76,2%
Živobylé
58,0%
23,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
32,0%
5,7%
Jemný
24,0%
38,1%
Vyvážený
10,0%
2,6%
Výrazný
12,0%
7,5%
Prohlášení
22,0%
46,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
3,8%
Vyvážená harmonie
8,0%
1,9%
Silná barevná jednotnost
48,0%
80,0%
Jednotná paleta
40,0%
14,3%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Cimabue měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Madonna and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Drazení Krista
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kříž
0
0
0
0
0
0
0
0
2 600
300
1 000
2 800
Svatý František z Assisi (d…
0
0
0
0
0
0
0
100
300
1 300
900
2 400
Madona ve slávě (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
200
Madona v královské jméně
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
100
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
400
Apocalyptical Christ (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Enthroned Madonna with Ange…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Cimabue podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
34 800
64,1%
telefony
16 100
29,7%
tablety
3 400
6,3%
V jakých jazycích je Cimabue sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
1 700
22,7%
anglicky
1 400
18,7%
španělsky
900
12,0%
rusky
700
9,3%
německy
600
8,0%
korejsky
600
8,0%
portugalsky
500
6,7%
česky
200
2,7%
řecky
200
2,7%
francouzsky
200
2,7%
Kolik denních návštěv má Cimabue a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
200
po 19 Říj
400
út 20 Říj
600
st 21 Říj
400
čt 22 Říj
500
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
600
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
800
út 27 Říj
200
st 28 Říj
600
čt 29 Říj
600
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
800
ne 1 Lis
2 500
po 2 Lis
600
út 3 Lis
900
st 4 Lis
700
čt 5 Lis
800
pá 6 Lis
700
so 7 Lis
400
ne 8 Lis (předpověď)
1 800
po 9 Lis (předpověď)
1 100
út 10 Lis (předpověď)
1 100
st 11 Lis (předpověď)
1 100
čt 12 Lis (předpověď)
1 200
pá 13 Lis (předpověď)
800
so 14 Lis (předpověď)
1 100
ne 15 Lis (předpověď)
2 100
po 16 Lis (předpověď)
1 300
út 17 Lis (předpověď)
1 200
st 18 Lis (předpověď)
1 200
čt 19 Lis (předpověď)
1 400
pá 20 Lis (předpověď)
900
so 21 Lis (předpověď)
1 300
ne 22 Lis (předpověď)
2 400
po 23 Lis (předpověď)
1 500
út 24 Lis (předpověď)
1 400
st 25 Lis (předpověď)
1 400
čt 26 Lis (předpověď)
1 500
pá 27 Lis (předpověď)
1 000
so 28 Lis (předpověď)
1 500
Časté dotazy o Cimabue
Které dílo umělce Cimabue má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Kříž s 7 900 návštěvami, což představuje 30% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Cimabue na OriginalUniqueArt.com?
54 300 návštěv za dvanáct měsíců: 33 300 na stránce umělce, 21 000 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Cimabue?
Publikum pochází z počítače (64%), telefony (30%) a tablety (6%); počítače tvoří 64% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Cimabue?
italsky (23%), anglicky (19%) a španělsky (12%); italsky pokrývá 23%.
Která díla Cimabue odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Vyvážená (Intenzita barev) získávají 76% návštěv z 40% katalogu.