Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Chiura Obata na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Chiura Obata: publikum na první pohled
Rainbow Falls, Inyo National Forest přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% všech zobrazení profilu Chiura Obata na OriginalUniqueArt.com. Následuje Sundown at Tioga, Tioga Peak a Struggle, Trail to Johnson Peak. Chiura Obata zaznamenal celkem 1 200 návštěv: 300 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Publikum se kloní k Neutrální tóny (Barevná paleta): 100% návštěv pro 43% katalogu umělce.
8 děl umělce Chiura Obata, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 8 děl umělce Chiura Obata, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Rainbow Falls, Inyo National Forest, 1930
200 návštěv · 22,2%
-
2
Sundown at Tioga, Tioga Peak, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
3
Struggle, Trail to Johnson Peak, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
4
Before Thunderstorm, Tuolumne Meadows, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
5
Morning At Mono Lake, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
6
Evening at Carl Inn, 1930
100 návštěv · 11,1%
-
7
Evening at Carl Inn (progressive proof No.9), 1930
100 návštěv · 11,1%
-
8
El Capitán, 1931
100 návštěv · 11,1%
Kolik lidí sleduje Chiura Obata měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Chiura Obata?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Chiura Obata?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,1% | 11,1% |
| Měkké stínění | 21,6% | 22,2% |
| Střední jas | 51,3% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 18,9% | 22,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,4% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 55,6% |
| Vyvážená jemnost | 21,6% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 42,9% | 100,0% |
| Zemité tóny | 47,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Monochromní | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,9% | 22,2% |
| Vyvážená | 78,4% | 77,8% |
| Živobylé | 2,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,4% | 0,0% |
| Jemný | 18,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 24,3% | 55,6% |
| Výrazný | 27,0% | 22,2% |
| Prohlášení | 24,3% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,5% | 66,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 18,9% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 24,3% | 11,1% |
Která díla umělce Chiura Obata přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled print sleeve with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mono Crater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life and Death, Porcupine F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence, Last Twilight on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merced River, Yosemite Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before Thunderstorm, Tuolum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening at Carl Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sundown at Tioga, Tioga Peak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Glow at Mono Lake,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruin Of Old Tioga Mine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Chiura Obata?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| ukrajinsky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Chiura Obata a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Chiura Obata
Která díla umělce Chiura Obata přitahují nejvíce pozornosti?
- Rainbow Falls, Inyo National Forest, s 200 návštěvami (22% všech zobrazení umělce Chiura Obata). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolik lidí sleduje Chiura Obata na OriginalUniqueArt.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Chiura Obata lidé preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 43% v katalogu.