Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles van den Eycken na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles van den Eycken: jak vypadal rok návštěv
Mischievous Kittens je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Charles van den Eycken. Následuje jich In The Artists's Studio a Two Against One. Stránka umělce zaznamenala 2 900 návštěv, díla 800 návštěv a celkem 3 700 návštěv. Zájem vzrostl o 15% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Říj 2026 s 1 500 návštěvami. Návštěvníci sledují na telefony (57%), počítače (35%) a tablety (8%). Preferují Ztlumené (Nasycení barev): 58% návštěv oproti 24% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Charles van den Eycken
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Charles van den Eycken.
-
1
Mischievous Kittens
200 návštěv · 16,7%
-
2
In The Artists's Studio
200 návštěv · 16,7%
-
3
Two Against One
100 návštěv · 8,3%
-
4
Dogs and a Tortoise
100 návštěv · 8,3%
-
5
The Contented Cat
100 návštěv · 8,3%
-
6
Mischief
100 návštěv · 8,3%
-
7
What time is it
100 návštěv · 8,3%
-
8
A Taste For Treasures
100 návštěv · 8,3%
-
9
Up To No Good
100 návštěv · 8,3%
-
10
In The Boudoir
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Charles van den Eycken?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 1 100 | 200 |
| Říj 2026 | 1 300 | 200 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Charles van den Eycken?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Charles van den Eycken?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 37,8% | 41,7% |
| Měkké stínění | 37,8% | 50,0% |
| Střední jas | 21,6% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 2,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,3% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 35,1% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 24,3% | 8,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 15,6% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 9,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,1% | 58,3% |
| Vyvážená | 51,3% | 41,7% |
| Živobylé | 13,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,1% | 8,3% |
| Jemný | 16,2% | 25,0% |
| Vyvážený | 10,8% | 16,7% |
| Výrazný | 29,7% | 41,7% |
| Prohlášení | 35,1% | 8,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 62,2% | 83,3% |
| Jednotná paleta | 27,0% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Charles van den Eycken měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In The Artists's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dogs and a Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Against One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Helper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Empress Meg, KCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Taste For Treasures - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Boudoir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Happy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kittens In A Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Charles van den Eycken podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 100 | 56,8% |
| počítače | 1 300 | 35,1% |
| tablety | 300 | 8,1% |
V jakých jazycích je Charles van den Eycken sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 700 | 53,8% |
| španělsky | 200 | 15,4% |
| nizozemsky | 200 | 15,4% |
| polsky | 100 | 7,7% |
| portugalsky | 100 | 7,7% |
Kolik denních návštěv má Charles van den Eycken a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 600 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 200 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 200 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Charles van den Eycken
Které dílo umělce Charles van den Eycken má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Mischievous Kittens s 200 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Charles van den Eycken na OriginalUniqueArt.com?
- 3 700 návštěv za dvanáct měsíců: 2 900 na stránce umělce, 800 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Charles van den Eycken?
- Publikum pochází z telefony (57%), počítače (35%) a tablety (8%); telefony tvoří 57% návštěv.
Která díla Charles van den Eycken odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Ztlumené (Nasycení barev) získávají 58% návštěv z 24% katalogu.