Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Spencelayh na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Spencelayh: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Smile: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% z celkového počtu prohlídek umělce Charles Spencelayh. Poté The Laughing Parson a The Scent. Celkem 4 700 návštěv: 1 200 na stránce umělce, 3 500 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 50% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 4 000 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (66%), tablety (28%) a telefony (6%). Jedna chuť vyniká: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připravila 55% návštěv i přes pouhých 34% katalogu.
Charles Spencelayh: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Charles Spencelayh, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Smile
600 návštěv · 14,3%
-
2
The Laughing Parson
500 návštěv · 11,9%
-
3
The Scent
400 návštěv · 9,5%
-
4
If They Were Real
300 návštěv · 7,1%
-
5
His Favourite
200 návštěv · 4,8%
-
6
A Cure For Everything
200 návštěv · 4,8%
-
7
Why War
200 návštěv · 4,8%
-
8
Mrs Spencelayh
200 návštěv · 4,8%
-
9
Vernon Spencelayh
200 návštěv · 4,8%
-
10
The Second Mrs Spencelayh
200 návštěv · 4,8%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Charles Spencelayh?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak se v průběhu roku s díly Charles Spencelayh obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Charles Spencelayh?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,0% | 52,4% |
| Měkké stínění | 22,0% | 38,1% |
| Střední jas | 14,0% | 4,8% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 4,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 54,8% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 11,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,2% | 67,6% |
| Tmavé tóny | 15,9% | 24,3% |
| Neutrální tóny | 13,6% | 8,1% |
| Monochromní | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 47,6% |
| Vyvážená | 38,0% | 38,1% |
| Živobylé | 10,0% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 24,0% | 9,5% |
| Jemný | 24,0% | 26,2% |
| Vyvážený | 12,0% | 14,3% |
| Výrazný | 20,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 20,0% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 4,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 21,4% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 52,4% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 7,1% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Charles Spencelayh srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Laughing Parson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| A Lover Of Dickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| 'lord' George Sanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dig For Victory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| His Sunday Best | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Price, Mayor Of Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George William Davis, Jp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Key To Eternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Charles Spencelayh sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 100 | 66,0% |
| tablety | 1 300 | 27,7% |
| telefony | 300 | 6,4% |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Charles Spencelayh?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Charles Spencelayh a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Charles Spencelayh: krátké odpovědi
Které dílo umělce Charles Spencelayh má nejvyšší sledovanost?
- Smile: 600 návštěv, což představuje 14% všech zobrazení umělce Charles Spencelayh. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Charles Spencelayh?
- 4 700 za dvanáct měsíců (1 200 na stránce umělce, 3 500 u děl).
Sledují lidé Charles Spencelayh na telefonu nebo na počítači?
- Na obou: počítače (66%), tablety (28%) a telefony (6%); vede počítače s podílem 66%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Charles Spencelayh?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 55% návštěv pro 34% katalogu.