Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles March Gere na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles March Gere: jak vypadal rok návštěv
Gloucester Cathedral je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Charles March Gere. Následuje jich The Blue Lake at Sierre a Landscape with Girl Looking Out over a Valley. Stránka umělce zaznamenala 1 000 návštěv, díla 900 návštěv a celkem 1 900 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 83% návštěv oproti 58% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Charles March Gere
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Charles March Gere.
-
1
Gloucester Cathedral, 1947
200 návštěv · 22,2%
-
2
The Blue Lake at Sierre, 1938
100 návštěv · 11,1%
-
3
Landscape with Girl Looking Out over a Valley, 1909
100 návštěv · 11,1%
-
4
Rain Gathering on Snowdon, 1921
100 návštěv · 11,1%
-
5
Self Portrait, 1939
100 návštěv · 11,1%
-
6
The Severn Bore
100 návštěv · 11,1%
-
7
The Vale of Gloucester, 1934
100 návštěv · 11,1%
-
8
A Cotswold Quarry, 1920
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Charles March Gere?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 900 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Charles March Gere?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Charles March Gere?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 19,2% | 11,1% |
| Střední jas | 53,8% | 55,6% |
| Jasná rovnováha | 23,1% | 22,2% |
| Luminózní | 3,9% | 11,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 15,4% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 34,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 38,5% | 55,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,9% | 83,3% |
| Zemité tóny | 36,8% | 16,7% |
| Přírodní motivy | 5,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 19,2% | 0,0% |
| Vyvážená | 50,0% | 66,7% |
| Živobylé | 30,8% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,9% | 11,1% |
| Jemný | 46,2% | 66,7% |
| Vyvážený | 3,9% | 0,0% |
| Výrazný | 30,8% | 22,2% |
| Prohlášení | 15,4% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 19,2% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,3% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 22,2% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Charles March Gere měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cheese Rolling on Cooper's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage in Northern Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cotswold Quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Finding of the Infant S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assisi, Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caldey from Sunny Mead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Girl Looking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rain Gathering on Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Holcombe House, Painswick,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The View from Wyndcliffe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles March Gere sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Charles March Gere a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Charles March Gere
Které dílo umělce Charles March Gere má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Gloucester Cathedral s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Charles March Gere na OriginalUniqueArt.com?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce, 900 u děl.
Která díla Charles March Gere odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 83% návštěv z 58% katalogu.