Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Gogin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Gogin: publikum na první pohled
Juanita, a Spanish Belle přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení profilu Charles Gogin na OriginalUniqueArt.com. Následuje Peonies a Avard's Farm, Walberton, West Sussex. Charles Gogin zaznamenal celkem 1 700 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Publikum se kloní k Tmavé tóny (Barevná paleta): 33% návštěv pro 14% katalogu umělce.
10 děl umělce Charles Gogin, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Charles Gogin, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Juanita, a Spanish Belle
200 návštěv · 14,3%
-
2
Peonies
100 návštěv · 7,1%
-
3
Avard's Farm, Walberton, West Sussex
100 návštěv · 7,1%
-
4
Girl in A White Cap, 1892
100 návštěv · 7,1%
-
5
Girl in A White Cap, 1892
100 návštěv · 7,1%
-
6
A Sussex Lane
100 návštěv · 7,1%
-
7
Ivy Leaves, 1877
100 návštěv · 7,1%
-
8
A Dolly Varden Cap
100 návštěv · 7,1%
-
9
Julia
100 návštěv · 7,1%
-
10
The Dung Heap
100 návštěv · 7,1%
Kolik lidí sleduje Charles Gogin měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Charles Gogin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Charles Gogin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 31,1% | 35,7% |
| Měkké stínění | 31,1% | 35,7% |
| Střední jas | 28,9% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 8,9% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,9% | 7,1% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 42,2% | 28,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,3% | 21,4% |
| Sytá barva | 2,2% | 7,1% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,6% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 7,1% |
| Vyvážená | 68,9% | 64,3% |
| Živobylé | 20,0% | 28,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,8% | 7,1% |
| Jemný | 17,8% | 14,3% |
| Vyvážený | 13,3% | 14,3% |
| Výrazný | 26,7% | 28,6% |
| Prohlášení | 24,4% | 35,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,4% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,4% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 8,9% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 51,1% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 31,1% | 21,4% |
Která díla umělce Charles Gogin přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl in A White Cap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Conveying Prisoners of War… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Guy Fawkes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivy Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ivy Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist's Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shoreham-On-Sea, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kingston Buci Lighthouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kingston Buci Lighthouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shoreham on Sea, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Charles Gogin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Charles Gogin a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Charles Gogin
Která díla umělce Charles Gogin přitahují nejvíce pozornosti?
- Juanita, a Spanish Belle, s 200 návštěvami (14% všech zobrazení umělce Charles Gogin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Charles Gogin na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Charles Gogin lidé preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 33% návštěv oproti 14% v katalogu.