Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles-François Daubigny na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Charles-François Daubigny: jak vypadal rok návštěv
The Sluice-gate at Optevoz (Isère) je nejvíce sledované dílo: 900 prohlídek za rok, což představuje 4% veškeré pozornosti věnované umělci Charles-François Daubigny. Následuje jich Sunset on the River Oise a BORDS DE L'OISE. LE PECHEUR. Stránka umělce zaznamenala 3 800 návštěv, díla 17 200 návštěv a celkem 21 000 návštěv. Zájem vzrostl o 140% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 15 000 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (88%), telefony (11%) a tablety (1%). Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 61% návštěv oproti 41% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Charles-François Daubigny
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Charles-François Daubigny.
Kdy lidé navštěvují stránku Charles-François Daubigny?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
500
Čec 2026
2 000
13 000
Srp 2026
600
1 500
Zář 2026
300
700
Říj 2026
900
1 500
Kdy jsou k vidění díla umělce Charles-François Daubigny?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Charles-François Daubigny?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
100,0%
81,0%
Klidná atmosféra
0,0%
14,7%
Nostalgický
0,0%
4,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
57,1%
72,6%
Klidná
0,0%
14,7%
Nostalgický
0,0%
7,4%
Reflektivní
14,3%
5,3%
Melancholický
28,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
9,9%
Měkké stínění
16,0%
18,4%
Střední jas
44,0%
44,3%
Jasná rovnováha
18,0%
23,6%
Luminózní
6,0%
3,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
39,6%
Jemné odstíny
50,0%
38,2%
Vyvážená jemnost
18,0%
18,9%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
3,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
41,2%
61,4%
Zemité tóny
50,0%
35,6%
Monochromní
2,9%
2,3%
Tmavé tóny
5,9%
0,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
30,2%
Vyvážená
60,0%
64,1%
Živobylé
8,0%
5,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
9,4%
Jemný
18,0%
7,1%
Vyvážený
10,0%
10,8%
Výrazný
12,0%
25,9%
Prohlášení
50,0%
46,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
9,4%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
6,6%
Vyvážená harmonie
2,0%
3,3%
Silná barevná jednotnost
36,0%
30,7%
Jednotná paleta
58,0%
50,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Charles-François Daubigny měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Příběh sklizně
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
The Sluice-gate at Optevoz…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
BORDS DE L'OISE. LE PECHEUR
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
100
LA GRANDE VALLEE D'OPTEVOZ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine: Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Fields in the Month of June
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Seashore at Villerville
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
LA MARE AUX HERONS
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
LE MOULIN DE GYLIEU
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
The Port of Dieppe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Jaké je rozdělení publika Charles-François Daubigny podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
18 400
87,6%
telefony
2 400
11,4%
tablety
200
1,0%
V jakých jazycích je Charles-François Daubigny sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
400
40,0%
anglicky
300
30,0%
německy
200
20,0%
španělsky
100
10,0%
Kolik denních návštěv má Charles-François Daubigny a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
500
po 19 Říj
500
út 20 Říj
100
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
400
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
100
út 27 Říj
0
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
500
so 31 Říj
300
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
200
út 3 Lis
100
st 4 Lis
400
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
200
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
200
po 9 Lis (předpověď)
200
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
200
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
100
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
100
čt 26 Lis (předpověď)
100
pá 27 Lis (předpověď)
100
so 28 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy o Charles-François Daubigny
Které dílo umělce Charles-François Daubigny má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve The Sluice-gate at Optevoz (Isère) s 900 návštěvami, což představuje 4% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Charles-François Daubigny na OriginalUniqueArt.com?
21 000 návštěv za dvanáct měsíců: 3 800 na stránce umělce, 17 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Charles-François Daubigny?
Publikum pochází z počítače (88%), telefony (11%) a tablety (1%); počítače tvoří 88% návštěv.
Která díla Charles-François Daubigny odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 61% návštěv z 41% katalogu.