Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cass Gilbert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cass Gilbert: publikum na první pohled
Arches of Palace of Nero přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 7% všech zobrazení profilu Cass Gilbert na OriginalUniqueArt.com. Následuje (Temple) a Old Church, Tours, France. Cass Gilbert zaznamenal celkem 3 400 návštěv: 900 na stránce umělce a 2 500 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (100%). Publikum se kloní k Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 22% návštěv pro 10% katalogu umělce.
10 děl umělce Cass Gilbert, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Cass Gilbert, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Arches of Palace of Nero, 1933
200 návštěv · 7,4%
-
2
(Temple), 1927
200 návštěv · 7,4%
-
3
Old Church, Tours, France, 1880
200 návštěv · 7,4%
-
4
Old House at Segovia, Spain, 1920
200 návštěv · 7,4%
-
5
Temple of Neptune, Paestum, 1898
200 návštěv · 7,4%
-
6
Battle Abbey, 1931
100 návštěv · 3,7%
-
7
The Lagoon, Venice, 1898
100 návštěv · 3,7%
-
8
Towers from the City Wall, Nuremberg, 1897
100 návštěv · 3,7%
-
9
On the Beach below the Promenade des Anglais, Nice, France, 1898
100 návštěv · 3,7%
-
10
Church of St. Francis, Assisi, 1898
100 návštěv · 3,7%
Kolik lidí sleduje Cass Gilbert měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 2 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Cass Gilbert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Cass Gilbert?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 22,0% | 25,9% |
| Jasná rovnováha | 62,0% | 66,7% |
| Luminózní | 16,0% | 7,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 37,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 18,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 22,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 83,3% | 74,1% |
| Zemité tóny | 8,3% | 18,5% |
| Monochromní | 4,2% | 3,7% |
| Pastelové barvy | 4,2% | 3,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 7,4% |
| Vyvážená | 66,0% | 59,3% |
| Živobylé | 22,0% | 33,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 34,0% | 33,3% |
| Jemný | 26,0% | 25,9% |
| Vyvážený | 12,0% | 18,5% |
| Výrazný | 22,0% | 18,5% |
| Prohlášení | 6,0% | 3,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,0% | 14,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 22,2% |
| Silná barevná jednotnost | 24,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 14,8% |
Která díla umělce Cass Gilbert přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mt. Pico, Azores Islands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Church, Tours, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Latin Quarter, Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedral Cloister at Le Puy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Segovia, Spain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durham Cathedral, England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portal of Church of Nervy S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baths of Caracalla, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carcassonne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Towers from the City Wall,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Cass Gilbert?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 100,0% |
V jakých jazycích sledují Cass Gilbert?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Cass Gilbert a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Cass Gilbert
Která díla umělce Cass Gilbert přitahují nejvíce pozornosti?
- Arches of Palace of Nero, s 200 návštěvami (7% všech zobrazení umělce Cass Gilbert). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Cass Gilbert na OriginalUniqueArt.com?
- 3 400 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 2 500 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Cass Gilbert?
- Tvůrce Cass Gilbert sledují na zařízeních počítače (100%); počítače tvoří 100% všech návštěv.
Jaké díla od Cass Gilbert lidé preferují?
- Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 22% návštěv oproti 10% v katalogu.