Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carleton Emmons Watkins na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carleton Emmons Watkins: jak vypadal rok návštěv
Half Dome, Yosemite, California je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 11% veškeré pozornosti věnované umělci Carleton Emmons Watkins. Následuje jich Grizzly Giant, Mariposa Grove a 'THREE BROTHERS'. Stránka umělce zaznamenala 400 návštěv, díla 1 800 návštěv a celkem 2 200 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 72% návštěv oproti 53% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Carleton Emmons Watkins
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Carleton Emmons Watkins.
-
1
Half Dome, Yosemite, California, 1875
200 návštěv · 11,1%
-
2
Grizzly Giant, Mariposa Grove, 1861
200 návštěv · 11,1%
-
3
'THREE BROTHERS'
200 návštěv · 11,1%
-
4
Watkins' Pacific Coast In the Mariposa Grove, Mariposa County, California, 1880
100 návštěv · 5,6%
-
5
Devil's Slide, 1880
100 návštěv · 5,6%
-
6
Witches Rock, near Echo City, Utah, 1873
100 návštěv · 5,6%
-
7
The Vernal and Nevada Falls, from Glacier Point, Yosemite, 1875
100 návštěv · 5,6%
-
8
The Grizzly Giant, Mariposa Grove, Yosemite, California, 1875
100 návštěv · 5,6%
-
9
Cascade, Nevada Falls, Yosemite, California, 1861
100 návštěv · 5,6%
-
10
Yosemite Falls, 1875
100 návštěv · 5,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Carleton Emmons Watkins?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 400 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Carleton Emmons Watkins?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Carleton Emmons Watkins?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,7% | 11,1% |
| Střední jas | 63,9% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 19,4% | 22,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 55,6% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 27,8% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 13,9% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,8% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 72,2% |
| Neutrální tóny | 40,0% | 27,8% |
| Tmavé tóny | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 27,8% |
| Vyvážená | 52,8% | 72,2% |
| Živobylé | 2,8% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,8% | 0,0% |
| Výrazný | 13,9% | 16,7% |
| Prohlášení | 80,6% | 83,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 63,9% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 33,3% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Carleton Emmons Watkins měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Three Brothers, Yosemite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cascade, Nevada Falls, Yose… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grizzly Giant, Mariposa Gro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| El Capitan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Union Diggings, Columbia Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite Falls, Reflected | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Yosemite Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Half Dome, Yosemite, Califo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| The Grizzly Giant, Mariposa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Vernal and Nevada Falls… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Carleton Emmons Watkins sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Carleton Emmons Watkins a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Carleton Emmons Watkins
Které dílo umělce Carleton Emmons Watkins má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Half Dome, Yosemite, California s 200 návštěvami, což představuje 11% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Carleton Emmons Watkins na OriginalUniqueArt.com?
- 2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 1 800 u děl.
Která díla Carleton Emmons Watkins odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená (Intenzita barev) získávají 72% návštěv z 53% katalogu.