Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carl Moll na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carl Moll: jak vypadal rok návštěv
Small Birch Forest in Evening Light je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 100% veškeré pozornosti věnované umělci Carl Moll. Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 0 návštěv a celkem 600 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Klidný (Kontrast): 100% návštěv oproti 12% v katalogu.
1 nejvíce sledovaných děl umělce Carl Moll
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Carl Moll.
Kdy lidé navštěvují stránku Carl Moll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 0 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Carl Moll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Carl Moll?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,8% | 0,0% |
| Střední jas | 62,5% | 100,0% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 25,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 25,0% | 100,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 50,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 37,5% | 0,0% |
| Zemité tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,2% | 0,0% |
| Vyvážená | 43,8% | 0,0% |
| Živobylé | 25,0% | 100,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 100,0% |
| Jemný | 43,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,8% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 18,8% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 31,2% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 18,8% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Carl Moll měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Naschmarkt in Vienna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior at the Winter Pala… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Santa Maria della Salute, V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill in Goisern (after… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape in Fog w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Atmospheric Study Evening,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Roman Ruin in Schönbrunn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Heiligenstadt on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heldenplatz with Lilac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Birch Forest in Eveni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Carl Moll sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 50,0% |
| Chinese | 200 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 16,7% |
Kolik denních návštěv má Carl Moll a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 200 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 1 400 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 1 600 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 300 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 1 900 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 300 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 2 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Carl Moll
Které dílo umělce Carl Moll má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Small Birch Forest in Evening Light s 100 návštěvami, což představuje 100% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 1 děl.
Jak velké je publikum Carl Moll na OriginalUniqueArt.com?
- 600 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 0 u děl.
Která díla Carl Moll odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Klidný (Kontrast) získávají 100% návštěv z 12% katalogu.