Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giovanni Antonio Canal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Giovanni Antonio Canal: publikum na první pohled
Velká říční cesta a kostel Salute přitahuje nejvíce pozornosti: 5 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 8% všech zobrazení profilu Giovanni Antonio Canal na OriginalUniqueArt.com. Následuje Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta a Grand Canal: Looking South-West. Giovanni Antonio Canal zaznamenal celkem 54 300 návštěv: 10 500 na stránce umělce a 43 800 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 3% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 27 600 návštěvami. Publikum čte v anglicky (22%), španělsky (20%) a maďarsky (12%). Publikum sleduje z Maďarsko (12%), Gruzie (10%) a Mexiko (10%). Publikum sleduje na počítače (83%), telefony (15%) a tablety (2%). Publikum se kloní k Jasná rovnováha (Jasnost světla): 46% návštěv pro 24% katalogu umělce.
10 děl umělce Giovanni Antonio Canal, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Giovanni Antonio Canal, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Giovanni Antonio Canal měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
700
Čec 2026
1 300
26 300
Srp 2026
1 300
9 100
Zář 2026
3 900
3 900
Říj 2026
3 800
3 800
Jak často jsou prohlížena díla umělce Giovanni Antonio Canal?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Giovanni Antonio Canal?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
23,5%
27,1%
Klasické
41,2%
21,8%
Klidná atmosféra
17,6%
17,5%
Pokojný
11,8%
17,7%
Nostalgický
0,0%
12,7%
Hravý
0,0%
2,1%
Romantický
5,9%
0,6%
Dramatický
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
23,5%
27,5%
Reflektivní
29,4%
24,2%
Pokojný
11,8%
17,0%
Nostalgický
0,0%
16,0%
Energický
5,9%
6,0%
Radostný
5,9%
3,7%
Hravý
0,0%
2,1%
Dramatický
11,8%
1,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,0%
2,6%
Měkké stínění
20,0%
10,2%
Střední jas
50,0%
37,0%
Jasná rovnováha
24,0%
45,5%
Luminózní
2,0%
4,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,0%
33,6%
Jemné odstíny
42,0%
49,4%
Vyvážená jemnost
16,0%
15,2%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
1,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
52,8%
68,2%
Zemité tóny
41,7%
26,5%
Tmavé tóny
2,8%
2,1%
Monochromní
0,0%
1,5%
Pastelové barvy
2,8%
1,3%
Přírodní motivy
0,0%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
29,5%
Vyvážená
64,0%
63,7%
Živobylé
4,0%
6,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
3,4%
Jemný
16,0%
5,2%
Vyvážený
8,0%
3,8%
Výrazný
24,0%
18,5%
Prohlášení
52,0%
69,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,0%
24,1%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
25,5%
Vyvážená harmonie
20,0%
14,1%
Silná barevná jednotnost
28,0%
24,9%
Jednotná paleta
12,0%
11,5%
Která díla umělce Giovanni Antonio Canal přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Velká říční cesta a kostel…
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
500
The Bucintoro Returning to…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Capriccio of a Renaissance…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
The Feast Day of St Roch
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
100
The Grand Canal
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
300
Piazza San Marco
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
0
Grand Canal: Looking North-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco with the B…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
0
Venice: The Canale di San M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Giovanni Antonio Canal?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
45 300
83,4%
telefony
7 900
14,5%
tablety
1 100
2,0%
V jakých jazycích sledují Giovanni Antonio Canal?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
900
22,0%
španělsky
800
19,5%
maďarsky
500
12,2%
gruzínštinou
400
9,8%
slovensky
300
7,3%
italsky
200
4,9%
bulharsky
100
2,4%
česky
100
2,4%
německy
100
2,4%
řecky
100
2,4%
Kolik lidí denně sleduje Giovanni Antonio Canal a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
500
út 13 Říj
300
st 14 Říj
700
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj
600
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
200
po 19 Říj
300
út 20 Říj
400
st 21 Říj
700
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
700
so 24 Říj
800
ne 25 Říj
400
po 26 Říj
600
út 27 Říj
800
st 28 Říj
400
čt 29 Říj
500
pá 30 Říj
7 500
so 31 Říj
1 000
ne 1 Lis
1 600
po 2 Lis (předpověď)
1 200
út 3 Lis (předpověď)
1 300
st 4 Lis (předpověď)
1 600
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
7 800
so 7 Lis (předpověď)
1 700
ne 8 Lis (předpověď)
1 900
po 9 Lis (předpověď)
1 500
út 10 Lis (předpověď)
1 600
st 11 Lis (předpověď)
1 900
čt 12 Lis (předpověď)
1 200
pá 13 Lis (předpověď)
9 400
so 14 Lis (předpověď)
2 000
ne 15 Lis (předpověď)
2 300
po 16 Lis (předpověď)
1 700
út 17 Lis (předpověď)
1 800
st 18 Lis (předpověď)
2 200
čt 19 Lis (předpověď)
1 300
pá 20 Lis (předpověď)
10 800
so 21 Lis (předpověď)
2 300
ne 22 Lis (předpověď)
2 700
Otázky k Giovanni Antonio Canal
Která díla umělce Giovanni Antonio Canal přitahují nejvíce pozornosti?
Velká říční cesta a kostel Salute, s 5 000 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Giovanni Antonio Canal). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Giovanni Antonio Canal na OriginalUniqueArt.com?
54 300 návštěv za dvanáct měsíců: 10 500 na stránce umělce a 43 800 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Giovanni Antonio Canal?
Tvůrce Giovanni Antonio Canal sledují na zařízeních počítače (83%), telefony (15%) a tablety (2%); počítače tvoří 83% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují Giovanni Antonio Canal?
V anglicky (22%), španělsky (20%) a maďarsky (12%). Na prvním místě je anglicky s podílem 22%.
Jaké díla od Giovanni Antonio Canal lidé preferují?
Jasná rovnováha (Jasnost světla): 46% návštěv oproti 24% v katalogu.