Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Camillo Rusconi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Camillo Rusconi: publikum na první pohled
Tomb of Gregory XIII přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 40% všech zobrazení profilu Camillo Rusconi na OriginalUniqueArt.com. Následuje Tomb of Gregory XIII a Apostle St Matthew. Camillo Rusconi zaznamenal celkem 1 000 návštěv: 600 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Publikum se kloní k Dramatický (Atmosféra): 50% návštěv pro 17% katalogu umělce.
4 děl umělce Camillo Rusconi, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 4 děl umělce Camillo Rusconi, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Camillo Rusconi měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Camillo Rusconi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Camillo Rusconi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Elegance | 50,0% | 50,0% |
| Dramatický | 16,7% | 50,0% |
| Klidná atmosféra | 16,7% | 0,0% |
| Eterický | 16,7% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 16,7% | 50,0% |
| Reflektivní | 33,3% | 25,0% |
| Duchovní | 33,3% | 25,0% |
| Klidná | 16,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 0,0% |
| Střední jas | 50,0% | 80,0% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 20,0% |
| Luminózní | 12,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 87,5% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 87,5% | 100,0% |
| Vyvážená | 0,0% | 0,0% |
| Živobylé | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 20,0% |
| Prohlášení | 75,0% | 80,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 60,0% |
Která díla umělce Camillo Rusconi přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomb of Gregory XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Tomb of Gregory XIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Andrew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apostle St Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St James the Great | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Glory of Saint John Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fortitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Camillo Rusconi?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Camillo Rusconi a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Camillo Rusconi
Která díla umělce Camillo Rusconi přitahují nejvíce pozornosti?
- Tomb of Gregory XIII, s 200 návštěvami (40% všech zobrazení umělce Camillo Rusconi). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 děl.
Kolik lidí sleduje Camillo Rusconi na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Camillo Rusconi lidé preferují?
- Dramatický (Atmosféra): 50% návštěv oproti 17% v katalogu.