Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Barker Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Benjamin Barker Ii: jak vypadal rok návštěv
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 14% veškeré pozornosti věnované umělci Benjamin Barker Ii. Následuje jich The Eagle Tower, Carnarvon Castle a View of Weston Church and Lansdown. Stránka umělce zaznamenala 400 návštěv, díla 2 800 návštěv a celkem 3 200 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (100%). Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 48% návštěv oproti 26% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Benjamin Barker Ii
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Benjamin Barker Ii.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 návštěv · 13,8%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 návštěv · 6,9%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 návštěv · 6,9%
-
4
Landscape, 1830
200 návštěv · 6,9%
-
5
Landscape in North Wales
200 návštěv · 6,9%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 návštěv · 6,9%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 návštěv · 3,4%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 návštěv · 3,4%
-
9
Mountain Landscape with View of Snowdon, 1815
100 návštěv · 3,4%
-
10
Landscape with a Waterfall
100 návštěv · 3,4%
Kdy lidé navštěvují stránku Benjamin Barker Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 600 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Benjamin Barker Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Benjamin Barker Ii?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 17,2% |
| Měkké stínění | 40,0% | 48,3% |
| Střední jas | 34,0% | 31,0% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 3,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 31,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 20,7% |
| Vyvážená jemnost | 26,0% | 48,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,0% | 44,8% |
| Vyvážená | 38,0% | 48,3% |
| Živobylé | 4,0% | 6,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 3,5% |
| Jemný | 10,0% | 10,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 6,9% |
| Výrazný | 12,0% | 6,9% |
| Prohlášení | 64,0% | 72,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 20,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 13,8% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 6,9% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 37,9% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 20,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Benjamin Barker Ii měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Howell Gwynne and Mr Cha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huntsman and Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Eagle Tower, Carnarvon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joseph Barker (1782–1809) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Welsh Landscape with a Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pevensey Bay and Battle Abb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Benjamin Barker Ii podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 100,0% |
V jakých jazycích je Benjamin Barker Ii sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Benjamin Barker Ii a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Benjamin Barker Ii
Které dílo umělce Benjamin Barker Ii má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape s 400 návštěvami, což představuje 14% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Benjamin Barker Ii na OriginalUniqueArt.com?
- 3 200 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 2 800 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Benjamin Barker Ii?
- Publikum pochází z počítače (100%); počítače tvoří 100% návštěv.
Která díla Benjamin Barker Ii odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 48% návštěv z 26% katalogu.