Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bartolomé Esteban Murillo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Bartolomé Esteban Murillo: jak vypadal rok návštěv
Bezmaňátek Soultův je nejvíce sledované dílo: 2 200 prohlídek za rok, což představuje 4% veškeré pozornosti věnované umělci Bartolomé Esteban Murillo. Následuje jich the immaculate conception a The Assumption of the Virgin. Stránka umělce zaznamenala 7 800 návštěv, díla 37 900 návštěv a celkem 45 700 návštěv. Zájem vzrostl o 119% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 22 800 návštěvami. Návštěvníci čtou v španělsky (34%), francouzsky (17%) a anglicky (10%). Návštěvníci přicházejí z Spojené státy americké (29%), Francie (17%) a Brazílie (5%). Návštěvníci sledují na počítače (70%), telefony (28%) a tablety (2%). Preferují Duchovní (Emoční náboj): 57% návštěv oproti 30% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Bartolomé Esteban Murillo
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Bartolomé Esteban Murillo.
Kdy lidé navštěvují stránku Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 100
21 700
Srp 2026
100
5 100
Zář 2026
2 300
3 000
Říj 2026
4 200
7 400
Kdy jsou k vidění díla umělce Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Bartolomé Esteban Murillo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
34,8%
39,0%
Dramatický
21,7%
19,9%
Pokojný
13,0%
9,7%
Romantický
8,7%
7,5%
Inspirační
0,0%
7,2%
Klidná atmosféra
0,0%
5,2%
Elegance
8,7%
3,6%
Klasické
13,0%
2,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
30,4%
57,5%
Pohodlné a uklidňující
4,3%
7,7%
Reflektivní
4,3%
6,9%
Melancholický
13,0%
5,8%
Pokojný
4,3%
6,1%
Romantický
13,0%
3,6%
Klidná
4,3%
2,8%
Nostalgický
0,0%
3,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
52,0%
49,9%
Měkké stínění
36,0%
34,4%
Střední jas
6,0%
13,7%
Jasná rovnováha
4,0%
2,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
24,7%
Jemné odstíny
34,0%
32,9%
Vyvážená jemnost
22,0%
30,9%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
11,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
81,0%
83,9%
Tmavé tóny
11,9%
13,7%
Neutrální tóny
4,8%
2,2%
Monochromní
2,4%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
48,0%
36,6%
Vyvážená
48,0%
57,1%
Živobylé
4,0%
6,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,0%
2,2%
Jemný
18,0%
12,7%
Vyvážený
10,0%
9,6%
Výrazný
16,0%
26,4%
Prohlášení
38,0%
49,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
5,1%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
4,7%
Vyvážená harmonie
10,0%
14,5%
Silná barevná jednotnost
56,0%
57,1%
Jednotná paleta
20,0%
18,6%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Bartolomé Esteban Murillo měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Bezmaňátek Soultův
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
100
Dva děti jedící meloun a hr…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
Dvě ženy u okna
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
200
Mladý žebrák
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
500
Zvěstování
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
200
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
the immaculate conception
0
0
0
0
0
0
0
200
500
700
100
300
The last supper
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Saint Francis Receiving the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Jaké je rozdělení publika Bartolomé Esteban Murillo podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
31 800
69,6%
telefony
13 000
28,4%
tablety
900
2,0%
V jakých jazycích je Bartolomé Esteban Murillo sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
1 400
34,1%
francouzsky
700
17,1%
anglicky
400
9,8%
japonsky
200
4,9%
portugalsky
200
4,9%
slovensky
200
4,9%
turecky
200
4,9%
bulharsky
100
2,4%
česky
100
2,4%
maďarsky
100
2,4%
Kolik denních návštěv má Bartolomé Esteban Murillo a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
600
so 17 Říj
800
ne 18 Říj
600
po 19 Říj
500
út 20 Říj
900
st 21 Říj
1 300
čt 22 Říj
800
pá 23 Říj
1 200
so 24 Říj
1 200
ne 25 Říj
600
po 26 Říj
1 300
út 27 Říj
600
st 28 Říj
700
čt 29 Říj
500
pá 30 Říj
1 100
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
200
po 2 Lis
100
út 3 Lis
1 600
st 4 Lis
2 000
čt 5 Lis
1 100
pá 6 Lis (předpověď)
1 100
so 7 Lis (předpověď)
800
ne 8 Lis (předpověď)
500
po 9 Lis (předpověď)
700
út 10 Lis (předpověď)
1 100
st 11 Lis (předpověď)
1 500
čt 12 Lis (předpověď)
900
pá 13 Lis (předpověď)
1 100
so 14 Lis (předpověď)
900
ne 15 Lis (předpověď)
500
po 16 Lis (předpověď)
700
út 17 Lis (předpověď)
1 200
st 18 Lis (předpověď)
1 500
čt 19 Lis (předpověď)
900
pá 20 Lis (předpověď)
1 200
so 21 Lis (předpověď)
900
ne 22 Lis (předpověď)
600
po 23 Lis (předpověď)
800
út 24 Lis (předpověď)
1 200
st 25 Lis (předpověď)
1 600
čt 26 Lis (předpověď)
1 000
Časté dotazy o Bartolomé Esteban Murillo
Které dílo umělce Bartolomé Esteban Murillo má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Bezmaňátek Soultův s 2 200 návštěvami, což představuje 4% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Bartolomé Esteban Murillo na OriginalUniqueArt.com?
45 700 návštěv za dvanáct měsíců: 7 800 na stránce umělce, 37 900 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Bartolomé Esteban Murillo?
Publikum pochází z počítače (70%), telefony (28%) a tablety (2%); počítače tvoří 70% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Bartolomé Esteban Murillo?
španělsky (34%), francouzsky (17%) a anglicky (10%); španělsky pokrývá 34%.
Která díla Bartolomé Esteban Murillo odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Duchovní (Emoční náboj) získávají 57% návštěv z 30% katalogu.