Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Balthasar Van Der Ast na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Balthasar Van Der Ast: jak vypadal rok návštěv
Flower Still-Life with Shell and Insects je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 24% veškeré pozornosti věnované umělci Balthasar Van Der Ast. Následuje jich Fruit, Flowers, and Shells a Basket of Fruits. Stránka umělce zaznamenala 900 návštěv, díla 1 300 návštěv a celkem 2 200 návštěv. Zájem klesl o 25% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 65% návštěv oproti 34% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Balthasar Van Der Ast
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Balthasar Van Der Ast.
Kdy lidé navštěvují stránku Balthasar Van Der Ast?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
600
800
Srp 2026
0
0
Zář 2026
200
200
Říj 2026
100
200
Kdy jsou k vidění díla umělce Balthasar Van Der Ast?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Balthasar Van Der Ast?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
53,8%
0,0%
Klidná atmosféra
15,4%
28,6%
Pokojný
5,1%
35,7%
Klasické
7,7%
14,3%
Zemité tóny
7,7%
14,3%
Přírodní
7,7%
7,1%
Elegance
2,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
61,5%
35,7%
Pokojný
17,9%
21,4%
Klidná
5,1%
28,6%
Dramatický
7,7%
0,0%
Radostný
2,6%
14,3%
Pohodlné a uklidňující
2,6%
0,0%
Melancholický
2,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
78,0%
52,9%
Měkké stínění
10,0%
23,5%
Střední jas
2,0%
17,6%
Jasná rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózní
8,0%
5,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
29,4%
Jemné odstíny
34,0%
64,7%
Vyvážená jemnost
14,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
5,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
78,6%
87,5%
Tmavé tóny
7,1%
6,2%
Monochromní
4,8%
6,2%
Neutrální tóny
4,8%
0,0%
Pastelové barvy
4,8%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
72,0%
52,9%
Vyvážená
28,0%
41,2%
Živobylé
0,0%
5,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
32,0%
17,6%
Jemný
30,0%
29,4%
Vyvážený
16,0%
11,8%
Výrazný
10,0%
0,0%
Prohlášení
12,0%
41,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
11,8%
Vyvážená harmonie
6,0%
23,5%
Silná barevná jednotnost
66,0%
58,8%
Jednotná paleta
10,0%
5,9%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Balthasar Van Der Ast měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Still-Life with Fruits, She…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Chinese Vase with Flowers,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vase with a single tulip
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Floral Still Life with Shel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fruit Still Life with Shell…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bouquet in a Wan-Li Vase wi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plate with Fruits and Shells
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flowers in a Wan-Li Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Balthasar Van Der Ast sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
japonsky
200
66,7%
turecky
100
33,3%
Kolik denních návštěv má Balthasar Van Der Ast a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
300
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
200
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
200
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
400
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
200
pá 27 Lis (předpověď)
100
so 28 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy o Balthasar Van Der Ast
Které dílo umělce Balthasar Van Der Ast má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Flower Still-Life with Shell and Insects s 400 návštěvami, což představuje 24% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Balthasar Van Der Ast na OriginalUniqueArt.com?
2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce, 1 300 u děl.
Která díla Balthasar Van Der Ast odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 65% návštěv z 34% katalogu.