Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Aurél Bernáth na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Aurél Bernáth: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Road At The Lakeside: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 30% z celkového počtu prohlídek umělce Aurél Bernáth. Poté Riviera a The Charles Bridge In Prague. Celkem 1 100 návštěv: 600 na stránce umělce, 500 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 500 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Vyvážený (Kontrast) si připravila 40% návštěv i přes pouhých 14% katalogu.
Aurél Bernáth: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce Aurél Bernáth, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Road At The Lakeside
300 návštěv · 30,0%
-
2
Riviera
100 návštěv · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 návštěv · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 návštěv · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 návštěv · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 návštěv · 10,0%
-
7
Morning
100 návštěv · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 návštěv · 10,0%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Aurél Bernáth?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 400 | 100 |
Jak se v průběhu roku s díly Aurél Bernáth obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Aurél Bernáth?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,6% | 10,0% |
| Měkké stínění | 36,4% | 50,0% |
| Střední jas | 27,3% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 10,0% |
| Luminózní | 9,1% | 10,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,8% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 31,8% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,7% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,6% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 36,4% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 45,5% | 33,3% |
| Zemité tóny | 18,2% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,9% | 10,0% |
| Vyvážená | 36,4% | 50,0% |
| Živobylé | 22,7% | 40,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,5% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 20,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 40,0% |
| Výrazný | 13,6% | 0,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,8% | 30,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,1% | 30,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,7% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 13,6% | 10,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Aurél Bernáth srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike On A Tray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Aurél Bernáth?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| nizozemsky | 400 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Aurél Bernáth a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 200 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Aurél Bernáth: krátké odpovědi
Které dílo umělce Aurél Bernáth má nejvyšší sledovanost?
- Road At The Lakeside: 300 návštěv, což představuje 30% všech zobrazení umělce Aurél Bernáth. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má Aurél Bernáth?
- 1 100 za dvanáct měsíců (600 na stránce umělce, 500 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Aurél Bernáth?
- Ano, Vyvážený (Kontrast): 40% návštěv pro 14% katalogu.