Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ary Scheffer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ary Scheffer: jak vypadal rok návštěv
Christ Weeping over Jerusalem je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Ary Scheffer. Následuje jich Saint Augustin et sa Mere Monique a Death of Gaston de Foix in the Battle of Ravenna on 11 April 1512. Stránka umělce zaznamenala 500 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 1 200 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Preferují Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 78% návštěv oproti 55% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Ary Scheffer
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Ary Scheffer.
-
1
Christ Weeping over Jerusalem
200 návštěv · 22,2%
-
2
Saint Augustin et sa Mere Monique
200 návštěv · 22,2%
-
3
Death of Gaston de Foix in the Battle of Ravenna on 11 April 1512, 1824
100 návštěv · 11,1%
-
4
The Death of Géricault, 1824
100 návštěv · 11,1%
-
5
Self-portrait
100 návštěv · 11,1%
-
6
Portrait of General Lafayette
100 návštěv · 11,1%
-
7
Portrait of an Artist
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Ary Scheffer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Ary Scheffer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Ary Scheffer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,4% | 44,4% |
| Měkké stínění | 27,3% | 0,0% |
| Střední jas | 24,2% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 12,1% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,4% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 11,1% |
| Vyvážená jemnost | 18,2% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 22,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,0% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 12,9% | 22,2% |
| Neutrální tóny | 12,9% | 11,1% |
| Monochromní | 3,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 48,5% | 55,6% |
| Vyvážená | 45,5% | 22,2% |
| Živobylé | 6,1% | 22,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,2% | 33,3% |
| Jemný | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 24,2% | 22,2% |
| Prohlášení | 39,4% | 44,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,1% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 15,2% | 11,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Ary Scheffer měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Death of Gaston de Foix in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Géricault | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Frédéric Chopin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ghosts of Paolo and Fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Mme. Frederick… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Margaret at the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eberhad, comte de Wurtemberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Women Imploring for A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Macbeth Et Les Sorcieres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ary Scheffer sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Ary Scheffer a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ary Scheffer
Které dílo umělce Ary Scheffer má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Christ Weeping over Jerusalem s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Ary Scheffer na OriginalUniqueArt.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Ary Scheffer odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) získávají 78% návštěv z 55% katalogu.