Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Arthur Paine Garratt na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Arthur Paine Garratt: jak vypadal rok návštěv
St Peter ad Vincula, London je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 80% veškeré pozornosti věnované umělci Arthur Paine Garratt. Následuje jich Mary of Teck (1867–1953), Queen Consort of King George V (copy after Samuel William Henry Llewellyn). Stránka umělce zaznamenala 100 návštěv, díla 400 návštěv a celkem 500 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Preferují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 80% návštěv oproti 11% v katalogu.
2 nejvíce sledovaných děl umělce Arthur Paine Garratt
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Arthur Paine Garratt.
Kdy lidé navštěvují stránku Arthur Paine Garratt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Arthur Paine Garratt?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Arthur Paine Garratt?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,4% | 80,0% |
| Měkké stínění | 44,4% | 20,0% |
| Střední jas | 11,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 80,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,2% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 33,3% | 20,0% |
| Monochromní | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 80,0% |
| Vyvážená | 55,6% | 20,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 44,4% | 80,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 44,4% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 11,1% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 80,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 55,6% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Arthur Paine Garratt měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crypt of St Mary le Bow, Lo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Minnie Horniman and Her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom Rose, Councillor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Peter ad Vincula, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| St Helen's Bishopsgate, Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bride, Fleet Street, Lon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary of Teck (1867–1953), Q… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Katherine Cree, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Stow's Monument in St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Arthur Paine Garratt sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Arthur Paine Garratt a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Arthur Paine Garratt
Které dílo umělce Arthur Paine Garratt má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve St Peter ad Vincula, London s 400 návštěvami, což představuje 80% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 2 děl.
Jak velké je publikum Arthur Paine Garratt na OriginalUniqueArt.com?
- 500 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce, 400 u děl.
Která díla Arthur Paine Garratt odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) získávají 80% návštěv z 11% katalogu.