Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Aristarkh Vasilevich Lentulov: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Portrait of Artist's Wife and Daughter: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% z celkového počtu prohlídek umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov. Poté Landscape with a red house a Tverskoi boulevard. Celkem 1 000 návštěv: 0 na stránce umělce, 1 000 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 800 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Jemný (Kontrast) si připravila 27% návštěv i přes pouhých 6% katalogu.
Aristarkh Vasilevich Lentulov: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Portrait of Artist's Wife and Daughter, 1915
300 návštěv · 27,3%
-
2
Landscape with a red house, 1917
200 návštěv · 18,2%
-
3
Tverskoi boulevard, 1917
100 návštěv · 9,1%
-
4
Bathers on the Sura, 1909
100 návštěv · 9,1%
-
5
Novodevichy Monastery
100 návštěv · 9,1%
-
6
Landscape with white house and the yellow gate, 1922
100 návštěv · 9,1%
-
7
Woman with Guitar, 1913
100 návštěv · 9,1%
-
8
Portrait of M.P. Lentulova
100 návštěv · 9,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak se v průběhu roku s díly Aristarkh Vasilevich Lentulov obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,9% | 18,2% |
| Měkké stínění | 29,4% | 45,5% |
| Střední jas | 47,1% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 20,6% | 18,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 2,9% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 26,5% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 55,9% | 54,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,7% | 18,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,4% | 54,5% |
| Neutrální tóny | 40,7% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 14,8% | 18,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážená | 76,5% | 81,8% |
| Živobylé | 20,6% | 18,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,9% | 27,3% |
| Vyvážený | 5,9% | 9,1% |
| Výrazný | 41,2% | 54,5% |
| Prohlášení | 47,1% | 9,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 52,9% | 54,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 23,5% | 27,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,6% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 2,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kremlin. Urban landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Churches, New Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The gate with a tower. New… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moscow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Basil's Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a red house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Churches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of N. Svendonskaya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Regisseur A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Aristarkh Vasilevich Lentulov: krátké odpovědi
Které dílo umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov má nejvyšší sledovanost?
- Portrait of Artist's Wife and Daughter: 300 návštěv, což představuje 27% všech zobrazení umělce Aristarkh Vasilevich Lentulov. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má Aristarkh Vasilevich Lentulov?
- 1 000 za dvanáct měsíců (0 na stránce umělce, 1 000 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Aristarkh Vasilevich Lentulov?
- Ano, Jemný (Kontrast): 27% návštěv pro 6% katalogu.