Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Sant'Elia na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antonio Sant'Elia: jak vypadal rok návštěv
Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci Antonio Sant'Elia. Následuje jich Industrial Building (Dam and Power Plant?) a Untitled (402). Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 400 návštěv a celkem 700 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Preferují Jednotná paleta (Harmonie barev): 100% návštěv oproti 64% v katalogu.
4 nejvíce sledovaných děl umělce Antonio Sant'Elia
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Antonio Sant'Elia.
Kdy lidé navštěvují stránku Antonio Sant'Elia?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Antonio Sant'Elia?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Antonio Sant'Elia?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 18,2% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 54,5% | 75,0% |
| Luminózní | 27,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,2% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 22,7% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 27,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 31,8% | 50,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 52,4% | 25,0% |
| Pastelové barvy | 19,1% | 50,0% |
| Zemité tóny | 19,1% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Monochromní | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,6% | 0,0% |
| Vyvážená | 31,8% | 25,0% |
| Živobylé | 54,5% | 75,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,4% | 25,0% |
| Jemný | 22,7% | 50,0% |
| Vyvážený | 9,1% | 25,0% |
| Výrazný | 4,5% | 0,0% |
| Prohlášení | 27,3% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 22,7% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 63,6% | 100,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Antonio Sant'Elia měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Building with external lift… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (992) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (360) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (422) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building with gabled roof a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge span with statue of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument with Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building with de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building for pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Antonio Sant'Elia sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 33,3% |
| italsky | 100 | 33,3% |
| ukrajinsky | 100 | 33,3% |
Kolik denních návštěv má Antonio Sant'Elia a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 300 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
Časté dotazy o Antonio Sant'Elia
Které dílo umělce Antonio Sant'Elia má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors s 100 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 4 děl.
Jak velké je publikum Antonio Sant'Elia na OriginalUniqueArt.com?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 400 u děl.
Která díla Antonio Sant'Elia odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jednotná paleta (Harmonie barev) získávají 100% návštěv z 64% katalogu.