Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Muñoz Degrain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antonio Muñoz Degrain: publikum na první pohled
El Safo přitahuje nejvíce pozornosti: 1 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% všech zobrazení profilu Antonio Muñoz Degrain na OriginalUniqueArt.com. Následuje Granada a Rinconete y Cortadillo. Antonio Muñoz Degrain zaznamenal celkem 7 900 návštěv: 2 400 na stránce umělce a 5 500 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 36% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 5 100 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (70%), telefony (28%) a tablety (3%). Publikum se kloní k Nejtmavší (Jasnost světla): 44% návštěv pro 24% katalogu umělce.
10 děl umělce Antonio Muñoz Degrain, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Antonio Muñoz Degrain, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
El Safo
1 500 návštěv · 24,2%
-
2
Granada
400 návštěv · 6,5%
-
3
Rinconete y Cortadillo
300 návštěv · 4,8%
-
4
Pitonisa. Estudio
200 návštěv · 3,2%
-
5
Desdémona
200 návštěv · 3,2%
-
6
Fuente de la Sultana
200 návštěv · 3,2%
-
7
El Valle de Josafat
200 návštěv · 3,2%
-
8
Mujer Sentada
200 návštěv · 3,2%
-
9
Escena en Cuba
200 návštěv · 3,2%
-
10
Un peregrino
200 návštěv · 3,2%
Kolik lidí sleduje Antonio Muñoz Degrain měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 1 000 | 4 100 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 700 | 700 |
| Říj 2026 | 600 | 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Antonio Muñoz Degrain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Antonio Muñoz Degrain?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,0% | 43,5% |
| Měkké stínění | 46,0% | 43,5% |
| Střední jas | 20,0% | 12,9% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 27,4% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 16,1% |
| Vyvážená jemnost | 40,0% | 40,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 16,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 65,1% |
| Tmavé tóny | 36,8% | 34,9% |
| Neutrální tóny | 7,9% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 2,6% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 32,3% |
| Vyvážená | 64,0% | 58,1% |
| Živobylé | 20,0% | 9,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 4,8% |
| Jemný | 26,0% | 38,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 11,3% |
| Výrazný | 18,0% | 19,4% |
| Prohlášení | 32,0% | 25,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 33,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 6,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 6,5% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 29,0% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 24,2% |
Která díla umělce Antonio Muñoz Degrain přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Granada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| El Safo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 200 | 300 | 100 |
| Rinconete y Cortadillo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Pitonisa. Estudio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Paisaje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at El Pardo, Mist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washerwomen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port of Bilbao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape View of Palma de M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Antonio Muñoz Degrain?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 500 | 69,6% |
| telefony | 2 200 | 27,8% |
| tablety | 200 | 2,5% |
V jakých jazycích sledují Antonio Muñoz Degrain?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 400 | 66,7% |
| japonsky | 100 | 16,7% |
| rusky | 100 | 16,7% |
Kolik lidí denně sleduje Antonio Muñoz Degrain a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 300 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 300 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 300 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky k Antonio Muñoz Degrain
Která díla umělce Antonio Muñoz Degrain přitahují nejvíce pozornosti?
- El Safo, s 1 500 návštěvami (24% všech zobrazení umělce Antonio Muñoz Degrain). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Antonio Muñoz Degrain na OriginalUniqueArt.com?
- 7 900 návštěv za dvanáct měsíců: 2 400 na stránce umělce a 5 500 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Antonio Muñoz Degrain?
- Tvůrce Antonio Muñoz Degrain sledují na zařízeních počítače (70%), telefony (28%) a tablety (3%); počítače tvoří 70% všech návštěv.
Jaké díla od Antonio Muñoz Degrain lidé preferují?
- Nejtmavší (Jasnost světla): 44% návštěv oproti 24% v katalogu.