Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio De Pereda na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Antonio De Pereda: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je St Dominic: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 43% z celkového počtu prohlídek umělce Antonio De Pereda. Poté Vanitas a St Anthony of Padua with Christ Child (detail). Celkem 1 600 návštěv: 1 000 na stránce umělce, 600 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 67% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Pokojný (Emoční náboj) si připravila 100% návštěv i přes pouhých 14% katalogu.
Antonio De Pereda: 4 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 4 děl umělce Antonio De Pereda, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Antonio De Pereda?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
500
Srp 2026
300
0
Zář 2026
0
100
Jak se v průběhu roku s díly Antonio De Pereda obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Antonio De Pereda?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
28,6%
100,0%
Elegance
42,9%
0,0%
Dramatický
28,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
42,9%
0,0%
Reflektivní
28,6%
0,0%
Pokojný
14,3%
100,0%
Záhadný
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
66,7%
42,9%
Měkké stínění
25,0%
57,1%
Střední jas
8,3%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
25,0%
14,3%
Jemné odstíny
50,0%
57,1%
Vyvážená jemnost
16,7%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
8,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
14,3%
Vyvážená
41,7%
85,7%
Živobylé
8,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
25,0%
42,9%
Vyvážený
16,7%
14,3%
Výrazný
41,7%
28,6%
Prohlášení
16,7%
14,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
25,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
66,7%
85,7%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Antonio De Pereda srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stiil-life with a Pendulum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Knight's Dream (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vanitas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The Holy Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Antonio De Pereda?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Antonio De Pereda a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
500
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
Antonio De Pereda: krátké odpovědi
Které dílo umělce Antonio De Pereda má nejvyšší sledovanost?
St Dominic: 300 návštěv, což představuje 43% všech zobrazení umělce Antonio De Pereda. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Kolik návštěv má Antonio De Pereda?
1 600 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 600 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Antonio De Pereda?
Ano, Pokojný (Emoční náboj): 100% návštěv pro 14% katalogu.