Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antoine de Favray na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antoine de Favray: jak vypadal rok návštěv
Portrait of an Unknown Man (possibly Chambray), Bailiff Grand Cross je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci Antoine de Favray. Následuje jich Emmanuel pinto a Jacques de Vachon Belmont. Stránka umělce zaznamenala 900 návštěv, díla 400 návštěv a celkem 1 300 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Preferují Jednotná paleta (Harmonie barev): 75% návštěv oproti 27% v katalogu.
4 nejvíce sledovaných děl umělce Antoine de Favray
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Antoine de Favray.
Kdy lidé navštěvují stránku Antoine de Favray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 500 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Antoine de Favray?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Antoine de Favray?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 68,2% | 75,0% |
| Měkké stínění | 22,7% | 25,0% |
| Střední jas | 4,5% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,7% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 75,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,7% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,1% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 33,3% | 33,3% |
| Neutrální tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,8% | 0,0% |
| Vyvážená | 54,5% | 75,0% |
| Živobylé | 13,6% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 36,4% | 50,0% |
| Vyvážený | 22,7% | 50,0% |
| Výrazný | 18,2% | 0,0% |
| Prohlášení | 13,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 45,5% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 27,3% | 75,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Antoine de Favray měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A European in Turkish Costu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cardinal portocarrero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Salvatore Bernard with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David George van Lennep (17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Maltese… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mirabita Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unknown Man… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Charles Gravier Comte de Ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Emmanuel de Rohan-Polduc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacques de Vachon Belmont | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Antoine de Favray sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| francouzsky | 100 | 25,0% |
Kolik denních návštěv má Antoine de Favray a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Antoine de Favray
Které dílo umělce Antoine de Favray má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Portrait of an Unknown Man (possibly Chambray), Bailiff Grand Cross s 100 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 4 děl.
Jak velké je publikum Antoine de Favray na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce, 400 u děl.
Která díla Antoine de Favray odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jednotná paleta (Harmonie barev) získávají 75% návštěv z 27% katalogu.