Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anna Zinkeisen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anna Zinkeisen: publikum na první pohled
Brighton in the Regency přitahuje nejvíce pozornosti: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení profilu Anna Zinkeisen na OriginalUniqueArt.com. Následuje Night Duty a The Prince Consort, President of the Society of Arts, Presenting Medals in the Society's Hall in 1849. Anna Zinkeisen zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 60% návštěv pro 25% katalogu umělce.
10 děl umělce Anna Zinkeisen, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Anna Zinkeisen, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Brighton in the Regency, 1939
500 návštěv · 33,3%
-
2
Night Duty
200 návštěv · 13,3%
-
3
The Prince Consort, President of the Society of Arts, Presenting Medals in the Society's Hall in 1849, 1949
100 návštěv · 6,7%
-
4
Sir Archibald Hector McIndoe, 1944
100 návštěv · 6,7%
-
5
Flowers II
100 návštěv · 6,7%
-
6
Royal Vauxhall
100 návštěv · 6,7%
-
7
Flowers I
100 návštěv · 6,7%
-
8
Sister and Flowers
100 návštěv · 6,7%
-
9
Sir Henry Elliot Blake, FRCS
100 návštěv · 6,7%
-
10
Nursing Sister and Baby
100 návštěv · 6,7%
Kolik lidí sleduje Anna Zinkeisen měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Anna Zinkeisen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Anna Zinkeisen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 33,3% | 26,7% |
| Měkké stínění | 20,8% | 20,0% |
| Střední jas | 37,5% | 46,7% |
| Jasná rovnováha | 8,3% | 6,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,8% | 13,3% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 6,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 22,2% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,5% | 26,7% |
| Vyvážená | 45,8% | 66,7% |
| Živobylé | 16,7% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 20,8% | 20,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 6,7% |
| Výrazný | 29,2% | 20,0% |
| Prohlášení | 25,0% | 53,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 4,2% | 6,7% |
| Silná barevná jednotnost | 45,8% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 20,8% | 13,3% |
Která díla umělce Anna Zinkeisen přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Dark Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anna Zinkeisen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Henry Fox Talbot MP… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sister and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Promenade Scene, 'Old South… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana Wynyard (1906–1964) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laying of Foundation Stone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley Gardens with the Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brighton in the Regency | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
V jakých jazycích sledují Anna Zinkeisen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Anna Zinkeisen a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Anna Zinkeisen
Která díla umělce Anna Zinkeisen přitahují nejvíce pozornosti?
- Brighton in the Regency, s 500 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Anna Zinkeisen). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Anna Zinkeisen na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Anna Zinkeisen lidé preferují?
- Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 60% návštěv oproti 25% v katalogu.