Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anna Huntington Stanleyová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Anna Huntington Stanleyová: jak vypadal rok návštěv
Budda, Nikko, Japan, (painting) je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Anna Huntington Stanleyová. Následuje jich Milkmaid (study), (painting) a Rembrandt Self Portrait, (painting). Stránka umělce zaznamenala 600 návštěv, díla 1 200 návštěv a celkem 1 800 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Preferují Tmavé tóny (Barevná paleta): 38% návštěv oproti 9% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Anna Huntington Stanleyová
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Anna Huntington Stanleyová.
-
1
Budda, Nikko, Japan, (painting), 1903
200 návštěv · 16,7%
-
2
Milkmaid (study), (painting), 1889
200 návštěv · 16,7%
-
3
Rembrandt Self Portrait, (painting), 1889
100 návštěv · 8,3%
-
4
Two Children in a Cart, (painting), 1889
100 návštěv · 8,3%
-
5
Girl Spinning, (painting), 1897
100 návštěv · 8,3%
-
6
The Milkmaid, (painting), 1889
100 návštěv · 8,3%
-
7
Manila Rice Paddy, (painting), 1903
100 návštěv · 8,3%
-
8
Girl Reading, (painting), 1894
100 návštěv · 8,3%
-
9
View from Governor's House, (painting), 1902
100 návštěv · 8,3%
-
10
Spring House, (painting)
100 návštěv · 8,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Anna Huntington Stanleyová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Anna Huntington Stanleyová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Anna Huntington Stanleyová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 23,3% | 50,0% |
| Střední jas | 30,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 36,7% | 8,3% |
| Luminózní | 6,7% | 8,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 43,3% | 58,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,7% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,2% | 50,0% |
| Zemité tóny | 22,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 37,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 73,3% | 75,0% |
| Živobylé | 13,3% | 25,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 46,7% | 75,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 8,3% |
| Výrazný | 6,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 26,7% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,3% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 43,3% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Anna Huntington Stanleyová měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General David Sloan Stanley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy and Girl at Window, (pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in Dutch Cap, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt Self Portrait, (p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Filipina Child, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Children in a Cart, (pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milkmaid (study), (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Governor's House, San Jose… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pagoda, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Anna Huntington Stanleyová sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Anna Huntington Stanleyová a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Anna Huntington Stanleyová
Které dílo umělce Anna Huntington Stanleyová má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Budda, Nikko, Japan, (painting) s 200 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Anna Huntington Stanleyová na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce, 1 200 u děl.
Která díla Anna Huntington Stanleyová odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Tmavé tóny (Barevná paleta) získávají 38% návštěv z 9% katalogu.