Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrej Rublev na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Andrej Rublev: jak vypadal rok návštěv
Deesis Range: The Apostle Paul je nejvíce sledované dílo: 1 100 prohlídek za rok, což představuje 16% veškeré pozornosti věnované umělci Andrej Rublev. Následuje jich Svatá Trojice a The Last Judgement. Stránka umělce zaznamenala 1 500 návštěv, díla 4 700 návštěv a celkem 6 200 návštěv. Zájem vzrostl o 111% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 800 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (73%), telefony (26%) a tablety (2%). Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 46% návštěv oproti 31% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Andrej Rublev
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Andrej Rublev.
-
1
Deesis Range: The Apostle Paul, 1410
1 100 návštěv · 16,4%
-
2
Svatá Trojice, 1411
900 návštěv · 13,4%
-
3
The Last Judgement, 1408
800 návštěv · 11,9%
-
4
Deesis Range: The Saviour, 1410
700 návštěv · 10,4%
-
5
The Virgin of Vladimir, 1400
600 návštěv · 9,0%
-
6
Himmelfahrt christi
400 návštěv · 6,0%
-
7
Annunciation, 1405
300 návštěv · 4,5%
-
8
The Saviour. The icon from the Deisus Chin (Row), Zvenigorod.
300 návštěv · 4,5%
-
9
The Last Judgement: Jesus Christ, 1408
300 návštěv · 4,5%
-
10
The Baptism of Christ
200 návštěv · 3,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Andrej Rublev?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 2 200 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 300 | 600 |
| Říj 2026 | 400 | 1 500 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Andrej Rublev?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Andrej Rublev?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,6% | 7,5% |
| Střední jas | 65,7% | 64,2% |
| Jasná rovnováha | 25,7% | 28,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,3% | 23,9% |
| Jemné odstíny | 14,3% | 14,9% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 28,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 28,6% | 32,8% |
| Sytá barva | 2,9% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 33,3% | 37,1% |
| Neutrální tóny | 29,6% | 35,5% |
| Zemité tóny | 37,0% | 27,4% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,9% | 10,4% |
| Vyvážená | 31,4% | 46,3% |
| Živobylé | 45,7% | 43,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,7% | 10,4% |
| Jemný | 8,6% | 3,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 20,9% |
| Výrazný | 25,7% | 34,3% |
| Prohlášení | 40,0% | 31,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,9% | 9,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,4% | 17,9% |
| Vyvážená harmonie | 5,7% | 1,5% |
| Silná barevná jednotnost | 37,1% | 34,3% |
| Jednotná paleta | 22,9% | 37,3% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Andrej Rublev měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Svatá Trojice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 | 100 |
| Deesis Range: The Archangel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Deesis Range: The Saviour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 200 |
| Deesis Range: The Apostle P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 | 200 |
| The Last Judgement: Process… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgement: Jesus C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| The Virgin of Vladimir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
| Himmelfahrt christi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| St. Laurus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgement | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 | 300 |
Jaké je rozdělení publika Andrej Rublev podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 500 | 72,6% |
| telefony | 1 600 | 25,8% |
| tablety | 100 | 1,6% |
V jakých jazycích je Andrej Rublev sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 200 | 25,0% |
| slovinsky | 200 | 25,0% |
| arabsky | 100 | 12,5% |
| anglicky | 100 | 12,5% |
| španělsky | 100 | 12,5% |
| japonsky | 100 | 12,5% |
Kolik denních návštěv má Andrej Rublev a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 400 |
| út 27 Říj | 200 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 500 |
| so 31 Říj | 400 |
| ne 1 Lis | 700 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis | 300 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 400 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 200 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 300 |
| so 14 Lis (předpověď) | 400 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 500 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 400 |
| so 21 Lis (předpověď) | 500 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 600 |
| po 23 Lis (předpověď) | 300 |
| út 24 Lis (předpověď) | 300 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 400 |
| so 28 Lis (předpověď) | 500 |
Časté dotazy o Andrej Rublev
Které dílo umělce Andrej Rublev má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Deesis Range: The Apostle Paul s 1 100 návštěvami, což představuje 16% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Andrej Rublev na OriginalUniqueArt.com?
- 6 200 návštěv za dvanáct měsíců: 1 500 na stránce umělce, 4 700 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Andrej Rublev?
- Publikum pochází z počítače (73%), telefony (26%) a tablety (2%); počítače tvoří 73% návštěv.
Která díla Andrej Rublev odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená (Intenzita barev) získávají 46% návštěv z 31% katalogu.