Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrea Mantegna na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andrea Mantegna: jak vypadal rok návštěv
Oplakávání mrtvého Krista je nejvíce sledované dílo: 32 000 prohlídek za rok, což představuje 24% veškeré pozornosti věnované umělci Andrea Mantegna. Následuje jich Parnas: Mars a Venuše a after1471 - Pláč nad mrtvým Kristem. Stránka umělce zaznamenala 22 600 návštěv, díla 112 800 návštěv a celkem 135 400 návštěv. Zájem vzrostl o 83% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 73 900 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (32%), italsky (22%) a španělsky (8%). Návštěvníci přicházejí z Itálie (23%), Jižní Korea (8%) a Francie (6%). Návštěvníci sledují na počítače (60%), telefony (36%) a tablety (4%). Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 56% návštěv oproti 28% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Andrea Mantegna
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Andrea Mantegna.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 900
Čec 2026
6 200
67 700
Srp 2026
3 300
18 600
Zář 2026
5 100
7 800
Říj 2026
7 800
15 800
Kdy jsou k vidění díla umělce Andrea Mantegna?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Andrea Mantegna?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
32,0%
51,7%
Elegance
34,0%
32,9%
Pokojný
4,0%
6,3%
Klasické
24,0%
4,0%
Klidná atmosféra
2,0%
3,4%
Eterický
2,0%
1,0%
Romantický
2,0%
0,6%
Mystický
0,0%
0,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Závažný a tklivý
2,0%
27,0%
Melancholický
14,0%
16,4%
Klidná
4,0%
13,8%
Reflektivní
36,0%
12,1%
Duchovní
16,0%
10,8%
Dramatický
2,0%
5,6%
Výrazný
10,0%
5,0%
Romantický
10,0%
4,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
19,1%
Měkké stínění
48,0%
59,0%
Střední jas
18,0%
17,4%
Jasná rovnováha
4,0%
3,9%
Luminózní
4,0%
0,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,0%
9,1%
Jemné odstíny
40,0%
26,2%
Vyvážená jemnost
28,0%
56,3%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
8,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
59,1%
59,4%
Tmavé tóny
25,0%
35,7%
Neutrální tóny
11,4%
4,0%
Monochromní
4,5%
0,6%
Pastelové barvy
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
13,5%
Vyvážená
64,0%
77,7%
Živobylé
16,0%
8,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
3,7%
Jemný
16,0%
10,7%
Vyvážený
22,0%
9,2%
Výrazný
32,0%
46,3%
Prohlášení
22,0%
30,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
4,4%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
2,1%
Vyvážená harmonie
20,0%
15,2%
Silná barevná jednotnost
48,0%
43,0%
Jednotná paleta
22,0%
35,4%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Andrea Mantegna měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Oplakávání mrtvého Krista
0
0
0
0
0
0
0
300
16 900
11 500
700
1 200
San Zeno Polyptych
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
200
Kristus na Olivné hoře -
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
0
100
Panna vítězná (Madona s Dět…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
300
after1471 - Pláč nad mrtvým…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
200
700
Smrt Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
400
600
100
100
Zmámení v zahradě
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Obřízování Ježíše, detail
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
Triumphs of Caeser (scene 9…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The north wall: The Court o…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
400
Jaké je rozdělení publika Andrea Mantegna podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
81 800
60,4%
telefony
48 800
36,0%
tablety
4 800
3,5%
V jakých jazycích je Andrea Mantegna sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 300
31,9%
italsky
1 600
22,2%
španělsky
600
8,3%
korejsky
600
8,3%
německy
400
5,6%
francouzsky
400
5,6%
portugalsky
300
4,2%
nizozemsky
200
2,8%
rusky
200
2,8%
švédsky
200
2,8%
Kolik denních návštěv má Andrea Mantegna a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 14 Říj
900
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
700
so 17 Říj
500
ne 18 Říj
1 200
po 19 Říj
1 900
út 20 Říj
1 700
st 21 Říj
1 200
čt 22 Říj
3 300
pá 23 Říj
2 500
so 24 Říj
1 200
ne 25 Říj
1 500
po 26 Říj
1 400
út 27 Říj
1 400
st 28 Říj
1 600
čt 29 Říj
1 300
pá 30 Říj
600
so 31 Říj
1 700
ne 1 Lis
1 200
po 2 Lis
1 900
út 3 Lis
800
st 4 Lis (předpověď)
1 200
čt 5 Lis (předpověď)
1 700
pá 6 Lis (předpověď)
1 300
so 7 Lis (předpověď)
1 100
ne 8 Lis (předpověď)
1 300
po 9 Lis (předpověď)
1 700
út 10 Lis (předpověď)
1 300
st 11 Lis (předpověď)
1 300
čt 12 Lis (předpověď)
1 900
pá 13 Lis (předpověď)
1 400
so 14 Lis (předpověď)
1 200
ne 15 Lis (předpověď)
1 400
po 16 Lis (předpověď)
1 900
út 17 Lis (předpověď)
1 400
st 18 Lis (předpověď)
1 400
čt 19 Lis (předpověď)
1 900
pá 20 Lis (předpověď)
1 400
so 21 Lis (předpověď)
1 300
ne 22 Lis (předpověď)
1 500
po 23 Lis (předpověď)
1 900
út 24 Lis (předpověď)
1 500
Časté dotazy o Andrea Mantegna
Které dílo umělce Andrea Mantegna má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Oplakávání mrtvého Krista s 32 000 návštěvami, což představuje 24% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Andrea Mantegna na OriginalUniqueArt.com?
135 400 návštěv za dvanáct měsíců: 22 600 na stránce umělce, 112 800 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Andrea Mantegna?
Publikum pochází z počítače (60%), telefony (36%) a tablety (4%); počítače tvoří 60% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Andrea Mantegna?
anglicky (32%), italsky (22%) a španělsky (8%); anglicky pokrývá 32%.
Která díla Andrea Mantegna odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 56% návštěv z 28% katalogu.