Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrea Della Robbia na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andrea Della Robbia: jak vypadal rok návštěv
Tondo je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 12% veškeré pozornosti věnované umělci Andrea Della Robbia. Následuje jich Adoration of the Child a Madonna of the Stonemasons. Stránka umělce zaznamenala 3 800 návštěv, díla 2 200 návštěv a celkem 6 000 návštěv. Zájem vzrostl o 140% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Říj 2026 s 2 400 návštěvami. Návštěvníci čtou v francouzsky (33%), italsky (23%) a anglicky (17%). Návštěvníci sledují na telefony (45%), počítače (43%) a tablety (12%). Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 32% návštěv oproti 17% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Andrea Della Robbia
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Andrea Della Robbia.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
1 500
Srp 2026
200
200
Zář 2026
700
300
Říj 2026
2 200
200
Kdy jsou k vidění díla umělce Andrea Della Robbia?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Andrea Della Robbia?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
40,5%
27,3%
Klidná atmosféra
10,8%
21,2%
Pokojný
16,2%
15,2%
Klasické
13,5%
15,2%
Dramatický
8,1%
9,1%
Elegance
5,4%
6,1%
Romantický
2,7%
6,1%
Mystický
2,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
64,9%
54,5%
Klidná
10,8%
21,2%
Reflektivní
5,4%
12,1%
Romantický
2,7%
6,1%
Eterický
2,7%
3,0%
Výrazný
2,7%
3,0%
Pohodlné a uklidňující
2,7%
0,0%
Melancholický
2,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,4%
0,0%
Měkké stínění
17,1%
32,4%
Střední jas
39,0%
26,5%
Jasná rovnováha
39,0%
41,2%
Luminózní
2,4%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
75,6%
67,7%
Jemné odstíny
19,5%
23,5%
Vyvážená jemnost
4,9%
8,8%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
70,7%
70,6%
Vyvážená
29,3%
29,4%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
4,9%
5,9%
Výrazný
9,8%
11,8%
Prohlášení
85,4%
82,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
43,9%
52,9%
Jemně promíchaná paleta
14,6%
14,7%
Vyvážená harmonie
19,5%
11,8%
Silná barevná jednotnost
17,1%
17,6%
Jednotná paleta
4,9%
2,9%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Andrea Della Robbia měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Archangel Michael
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tondo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Tondo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Agony in the Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child between S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Andrea Della Robbia podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
2 700
45,0%
počítače
2 600
43,3%
tablety
700
11,7%
V jakých jazycích je Andrea Della Robbia sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
1 000
33,3%
italsky
700
23,3%
anglicky
500
16,7%
rusky
500
16,7%
srbsky
200
6,7%
španělsky
100
3,3%
Kolik denních návštěv má Andrea Della Robbia a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
300
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
400
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
500
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
900
po 2 Lis
100
út 3 Lis
1 300
st 4 Lis
200
čt 5 Lis (předpověď)
200
pá 6 Lis (předpověď)
600
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
1 100
po 9 Lis (předpověď)
800
út 10 Lis (předpověď)
1 300
st 11 Lis (předpověď)
300
čt 12 Lis (předpověď)
200
pá 13 Lis (předpověď)
700
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
1 300
po 16 Lis (předpověď)
1 000
út 17 Lis (předpověď)
1 600
st 18 Lis (předpověď)
400
čt 19 Lis (předpověď)
300
pá 20 Lis (předpověď)
800
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
1 500
po 23 Lis (předpověď)
1 100
út 24 Lis (předpověď)
1 800
st 25 Lis (předpověď)
400
Časté dotazy o Andrea Della Robbia
Které dílo umělce Andrea Della Robbia má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Tondo s 400 návštěvami, což představuje 12% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Andrea Della Robbia na OriginalUniqueArt.com?
6 000 návštěv za dvanáct měsíců: 3 800 na stránce umělce, 2 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Andrea Della Robbia?
Publikum pochází z telefony (45%), počítače (43%) a tablety (12%); telefony tvoří 45% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Andrea Della Robbia?
francouzsky (33%), italsky (23%) a anglicky (17%); francouzsky pokrývá 33%.
Která díla Andrea Della Robbia odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 32% návštěv z 17% katalogu.