Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrea del Sarto na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Andrea del Sarto: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Triumph of Caesar: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% z celkového počtu prohlídek umělce Andrea del Sarto. Poté Portrait of a Woman with a Basket of Spindles a Portrait of the Artist's Wife. Celkem 9 200 návštěv: 2 400 na stránce umělce, 6 800 u děl. Publikum roste: o 100% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 7 300 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Jedna chuť vyniká: Elegance (Atmosféra) si připravila 40% návštěv i přes pouhých 13% katalogu.
Andrea del Sarto: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Andrea del Sarto, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Andrea del Sarto?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
1 600
5 700
Srp 2026
200
400
Zář 2026
600
600
Jak se v průběhu roku s díly Andrea del Sarto obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Andrea del Sarto?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
13,3%
40,4%
Klidná atmosféra
13,3%
19,1%
Romantický
20,0%
12,8%
Klasické
20,0%
8,5%
Dramatický
20,0%
8,5%
Pokojný
6,7%
10,6%
Mystický
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
20,0%
40,4%
Klidná
6,7%
17,0%
Melancholický
20,0%
12,8%
Romantický
13,3%
12,8%
Duchovní
20,0%
4,3%
Dramatický
6,7%
6,4%
Pokojný
6,7%
6,4%
Pohodlné a uklidňující
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
38,7%
Měkké stínění
42,0%
28,0%
Střední jas
20,0%
22,7%
Jasná rovnováha
6,0%
10,7%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,0%
17,3%
Jemné odstíny
44,0%
52,0%
Vyvážená jemnost
36,0%
28,0%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
2,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
83,7%
84,5%
Neutrální tóny
4,7%
11,3%
Monochromní
2,3%
2,8%
Tmavé tóny
4,7%
0,0%
Pastelové barvy
2,3%
1,4%
Přírodní motivy
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
29,3%
Vyvážená
64,0%
60,0%
Živobylé
8,0%
10,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
16,0%
Jemný
14,0%
14,7%
Vyvážený
16,0%
5,3%
Výrazný
38,0%
38,7%
Prohlášení
22,0%
25,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
9,3%
Vyvážená harmonie
12,0%
14,7%
Silná barevná jednotnost
48,0%
45,3%
Jednotná paleta
20,0%
24,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Andrea del Sarto srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Madonna of the Harpies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Holy Family (Barberini)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Pope Leo X with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Lady with a B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sacrifice of Abraham
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna of the Harpies (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Michael and John Gualbe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Andrea del Sarto sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 000
87,0%
telefony
1 100
12,0%
tablety
100
1,1%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Andrea del Sarto?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
400
44,4%
španělsky
300
33,3%
anglicky
100
11,1%
švédsky
100
11,1%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Andrea del Sarto a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
100
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
300
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj (předpověď)
0
út 13 Říj (předpověď)
200
st 14 Říj (předpověď)
100
čt 15 Říj (předpověď)
300
pá 16 Říj (předpověď)
200
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
100
Andrea del Sarto: krátké odpovědi
Které dílo umělce Andrea del Sarto má nejvyšší sledovanost?
Triumph of Caesar: 400 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení umělce Andrea del Sarto. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Andrea del Sarto?
9 200 za dvanáct měsíců (2 400 na stránce umělce, 6 800 u děl).
Sledují lidé Andrea del Sarto na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 87%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Andrea del Sarto?
Ano, Elegance (Atmosféra): 40% návštěv pro 13% katalogu.