Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce André Dunoyer De Segonzac na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
André Dunoyer De Segonzac: jak vypadal rok návštěv
La Bouteille de vin je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci André Dunoyer De Segonzac. Následuje jich The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre) a Panier et ombrelle en Provence. Stránka umělce zaznamenala 100 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 800 návštěv. Zájem klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Preferují Střední jas (Jasnost světla): 100% návštěv oproti 63% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce André Dunoyer De Segonzac
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce André Dunoyer De Segonzac.
-
1
La Bouteille de vin, 1955
200 návštěv · 25,0%
-
2
The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre), 1923
100 návštěv · 12,5%
-
3
Panier et ombrelle en Provence
100 návštěv · 12,5%
-
4
Still Life with Two Glasses of Wine, 1959
100 návštěv · 12,5%
-
5
Nude with a Newspaper (Nu au journal), 1921
100 návštěv · 12,5%
-
6
Nature morte aux fleurs et citrons
100 návštěv · 12,5%
-
7
Model Dressing, 1912
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku André Dunoyer De Segonzac?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce André Dunoyer De Segonzac?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce André Dunoyer De Segonzac?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 5,3% | 0,0% |
| Střední jas | 63,2% | 100,0% |
| Jasná rovnováha | 5,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 47,4% | 37,5% |
| Jemné odstíny | 26,3% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,5% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 40,0% |
| Neutrální tóny | 21,4% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 20,0% |
| Monochromní | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,8% | 25,0% |
| Vyvážená | 52,6% | 62,5% |
| Živobylé | 10,5% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,5% | 0,0% |
| Jemný | 26,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,5% | 12,5% |
| Výrazný | 26,3% | 37,5% |
| Prohlášení | 26,3% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,5% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 26,3% | 37,5% |
| Silná barevná jednotnost | 42,1% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce André Dunoyer De Segonzac měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Bouteille de vin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Model Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Piece of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasturage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage aux toits rouges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude with a Newspaper (Nu a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Cabbage (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je André Dunoyer De Segonzac sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má André Dunoyer De Segonzac a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o André Dunoyer De Segonzac
Které dílo umělce André Dunoyer De Segonzac má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve La Bouteille de vin s 200 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum André Dunoyer De Segonzac na OriginalUniqueArt.com?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla André Dunoyer De Segonzac odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 100% návštěv z 63% katalogu.