Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alice Neelová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alice Neelová: publikum na první pohled
Kate Millett přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% všech zobrazení profilu Alice Neelová na OriginalUniqueArt.com. Následuje Benny and Mary Ellen Andrews a Pregnant Maria. Alice Neelová zaznamenal celkem 3 000 návštěv: 1 000 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 600 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (80%) a telefony (20%). Publikum se kloní k Jasná rovnováha (Jasnost světla): 52% návštěv pro 32% katalogu umělce.
10 děl umělce Alice Neelová, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Alice Neelová, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Kate Millett, 1970
200 návštěv · 8,7%
-
2
Benny and Mary Ellen Andrews, 1972
200 návštěv · 8,7%
-
3
Pregnant Maria, 1964
200 návštěv · 8,7%
-
4
French Girl, 1920
100 návštěv · 4,3%
-
5
Untitled (698)
100 návštěv · 4,3%
-
6
Virgil Thomson, 1971
100 návštěv · 4,3%
-
7
Frank O'Hara, 1960
100 návštěv · 4,3%
-
8
Black Draftee (James Hunter), 1965
100 návštěv · 4,3%
-
9
Loneliness, 1970
100 návštěv · 4,3%
-
10
Untitled (747)
100 návštěv · 4,3%
Kolik lidí sleduje Alice Neelová měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 1 800 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Alice Neelová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Alice Neelová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 4,3% |
| Měkké stínění | 16,0% | 13,0% |
| Střední jas | 28,0% | 21,7% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 52,2% |
| Luminózní | 22,0% | 8,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 30,4% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 52,2% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 13,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 4,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 56,5% | 71,4% |
| Zemité tóny | 37,0% | 23,8% |
| Tmavé tóny | 4,3% | 4,8% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 26,1% |
| Vyvážená | 56,0% | 65,2% |
| Živobylé | 16,0% | 8,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 13,0% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,7% |
| Výrazný | 22,0% | 26,1% |
| Prohlášení | 56,0% | 52,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 26,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,0% | 26,1% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 4,3% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 34,8% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 8,7% |
Která díla umělce Alice Neelová přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Millett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (747) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| José | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (312) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rita and Hubert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Georgie Arce No. 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (990) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (698) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Alice Neelová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 400 | 80,0% |
| telefony | 600 | 20,0% |
V jakých jazycích sledují Alice Neelová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 75,0% |
| španělsky | 100 | 25,0% |
Kolik lidí denně sleduje Alice Neelová a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Alice Neelová
Která díla umělce Alice Neelová přitahují nejvíce pozornosti?
- Kate Millett, s 200 návštěvami (9% všech zobrazení umělce Alice Neelová). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Alice Neelová na OriginalUniqueArt.com?
- 3 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Alice Neelová?
- Tvůrce Alice Neelová sledují na zařízeních počítače (80%) a telefony (20%); počítače tvoří 80% všech návštěv.
Jaké díla od Alice Neelová lidé preferují?
- Jasná rovnováha (Jasnost světla): 52% návštěv oproti 32% v katalogu.