Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alfred Wierusz-Kowalski na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alfred Wierusz-Kowalski: jak vypadal rok návštěv
Ulans Stop je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 21% veškeré pozornosti věnované umělci Alfred Wierusz-Kowalski. Následuje jich Wolf hunt a Der gutsherr. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 1 300 návštěv a celkem 1 500 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 57% návštěv oproti 24% v katalogu.
9 nejvíce sledovaných děl umělce Alfred Wierusz-Kowalski
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Alfred Wierusz-Kowalski.
-
1
Ulans Stop
300 návštěv · 21,4%
-
2
Wolf hunt
200 návštěv · 14,3%
-
3
Der gutsherr
200 návštěv · 14,3%
-
4
Caucasian Scouts
200 návštěv · 14,3%
-
5
A Mare and her Foal in a Landscape
100 návštěv · 7,1%
-
6
Meeting The Train
100 návštěv · 7,1%
-
7
Cossacks Returning Home In The Snow
100 návštěv · 7,1%
-
8
This One Attacked Wolves
100 návštěv · 7,1%
-
9
The Autumn Ride -
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Alfred Wierusz-Kowalski?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Alfred Wierusz-Kowalski?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Alfred Wierusz-Kowalski?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,9% | 0,0% |
| Měkké stínění | 17,1% | 28,6% |
| Střední jas | 39,0% | 35,7% |
| Jasná rovnováha | 36,6% | 35,7% |
| Luminózní | 2,4% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 51,2% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 19,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 24,4% | 57,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,9% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 65,5% | 33,3% |
| Zemité tóny | 27,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 6,9% | 16,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 39,0% | 7,1% |
| Vyvážená | 46,3% | 50,0% |
| Živobylé | 14,6% | 42,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 2,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 9,8% | 0,0% |
| Výrazný | 26,8% | 50,0% |
| Prohlášení | 58,5% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,9% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,6% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 9,8% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 36,6% | 35,7% |
| Jednotná paleta | 34,2% | 50,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Alfred Wierusz-Kowalski měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-portrait with palette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wolf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant carts before the pu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arrival of a post chaise in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wolf hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Troika in the Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joyful Ride (Brichka2). | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A journey accident. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Polish Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der gutsherr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Alfred Wierusz-Kowalski sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Alfred Wierusz-Kowalski a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 200 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Alfred Wierusz-Kowalski
Které dílo umělce Alfred Wierusz-Kowalski má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Ulans Stop s 300 návštěvami, což představuje 21% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Alfred Wierusz-Kowalski na OriginalUniqueArt.com?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 1 300 u děl.
Která díla Alfred Wierusz-Kowalski odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 57% návštěv z 24% katalogu.