Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alfred East na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alfred East: jak vypadal rok návštěv
The Top of the Wolds je nejvíce sledované dílo: 800 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Alfred East. Následuje jich A Gleam before the Storm a Autumn in Gloucestershire. Stránka umělce zaznamenala 700 návštěv, díla 3 400 návštěv a celkem 4 100 návštěv. Zájem vzrostl o 60% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (76%) a telefony (24%). Preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 48% návštěv oproti 24% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Alfred East
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Alfred East.
-
1
The Top of the Wolds
800 návštěv · 17,4%
-
2
A Gleam before the Storm, 1900
500 návštěv · 10,9%
-
3
Autumn in Gloucestershire
300 návštěv · 6,5%
-
4
View from the Bungalow, Rivington, 1911
300 návštěv · 6,5%
-
5
Golden Autumn, 1904
300 návštěv · 6,5%
-
6
Faith
300 návštěv · 6,5%
-
7
Autumn in the Valley of the Seine
200 návštěv · 4,3%
-
8
On the Cole, Yardley Woods
200 návštěv · 4,3%
-
9
Lakeside Landscape
200 návštěv · 4,3%
-
10
Hayle from Lelant, Cornwall, 1892
200 návštěv · 4,3%
Kdy lidé navštěvují stránku Alfred East?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 2 300 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 400 |
| Říj 2026 | 300 | 500 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Alfred East?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Alfred East?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 13,0% |
| Měkké stínění | 26,0% | 30,4% |
| Střední jas | 36,0% | 23,9% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 32,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 28,0% | 6,5% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 34,8% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 47,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 8,7% |
| Sytá barva | 2,0% | 2,2% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 44,8% | 54,5% |
| Zemité tóny | 31,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 24,1% | 12,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,0% | 6,5% |
| Vyvážená | 56,0% | 78,3% |
| Živobylé | 12,0% | 15,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 28,3% |
| Jemný | 24,0% | 21,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,7% |
| Výrazný | 24,0% | 6,5% |
| Prohlášení | 36,0% | 34,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 6,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 2,2% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 15,2% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 30,4% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 45,6% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Alfred East měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Top of the Wolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| An Idyll of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleepy River Somme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mystic Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn in Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Golden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Dochart, Killin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayle from Lelant, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Alfred East podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 100 | 75,6% |
| telefony | 1 000 | 24,4% |
V jakých jazycích je Alfred East sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| polsky | 100 | 33,3% |
Kolik denních návštěv má Alfred East a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 200 |
| so 24 Říj | 300 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Alfred East
Které dílo umělce Alfred East má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Top of the Wolds s 800 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Alfred East na OriginalUniqueArt.com?
- 4 100 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 3 400 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Alfred East?
- Publikum pochází z počítače (76%) a telefony (24%); počítače tvoří 76% návštěv.
Která díla Alfred East odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 48% návštěv z 24% katalogu.