Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alexandre Cabanel na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Alexandre Cabanel: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Pád Archanděla: 61 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 70% z celkového počtu prohlídek umělce Alexandre Cabanel. Poté The Evening Angel a Ztracený ráj (také známý jako Vypuzení Adama a Evy ze zahrody ráje). Celkem 77 800 návštěv: 14 800 na stránce umělce, 63 000 u děl. Publikum roste: o 46% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Říj 2026 s 26 300 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (19%), španělsky (13%) a francouzsky (10%). Země diváků: Francie (11%), Brazílie (8%) a Japonsko (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (49%), telefony (46%) a tablety (5%). Jedna chuť vyniká: Neutrální tóny (Barevná paleta) si připravila 80% návštěv i přes pouhých 18% katalogu.
Alexandre Cabanel: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Alexandre Cabanel, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Alexandre Cabanel?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
200
Čec 2026
1 900
17 200
Srp 2026
1 600
12 400
Zář 2026
4 100
13 900
Říj 2026
7 000
19 300
Jak se v průběhu roku s díly Alexandre Cabanel obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Alexandre Cabanel?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
25,0%
81,6%
Elegance
25,0%
7,5%
Romantický
9,4%
6,6%
Eterický
18,8%
3,4%
Klidná atmosféra
6,2%
0,6%
Klasické
12,5%
0,1%
Mystický
0,0%
0,2%
Zlatavý luxus
3,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
21,9%
80,3%
Romantický
25,0%
7,8%
Dramatický
6,2%
8,1%
Reflektivní
15,6%
1,5%
Radostný
3,1%
0,7%
Eterický
6,2%
0,4%
Nostalgický
3,1%
0,5%
Závažný a tklivý
9,4%
0,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
11,5%
Měkké stínění
36,0%
5,2%
Střední jas
24,0%
82,8%
Jasná rovnováha
6,0%
0,3%
Luminózní
4,0%
0,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
5,6%
Jemné odstíny
40,0%
84,6%
Vyvážená jemnost
22,0%
9,8%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
0,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
17,9%
79,8%
Zemité tóny
71,8%
19,8%
Tmavé tóny
5,1%
0,1%
Monochromní
2,6%
0,2%
Pastelové barvy
2,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
12,4%
Vyvážená
48,0%
85,5%
Živobylé
6,0%
2,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
0,2%
Jemný
14,0%
6,1%
Vyvážený
6,0%
1,0%
Výrazný
12,0%
3,9%
Prohlášení
58,0%
88,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
4,2%
Jemně promíchaná paleta
24,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
16,0%
74,4%
Silná barevná jednotnost
36,0%
11,1%
Jednotná paleta
16,0%
1,2%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Alexandre Cabanel srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Pád Archanděla
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
10 100
11 300
13 900
Zrození Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
600
Kleopatra testující jedy na…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
400
Ztracený ráj (také známý ja…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
0
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Fanny Clapp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Triumf Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
300
Madame Carette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Mary Victoria Leiter (1870–…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Death of Francesca da R…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
100
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Alexandre Cabanel sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
38 100
49,0%
telefony
35 800
46,0%
tablety
3 900
5,0%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Alexandre Cabanel?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 300
18,6%
španělsky
900
12,9%
francouzsky
700
10,0%
japonsky
700
10,0%
rusky
600
8,6%
řecky
400
5,7%
italsky
400
5,7%
portugalsky
400
5,7%
švédsky
400
5,7%
korejsky
300
4,3%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Alexandre Cabanel a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
1 200
čt 15 Říj
1 000
pá 16 Říj
200
so 17 Říj
1 400
ne 18 Říj
600
po 19 Říj
1 400
út 20 Říj
1 200
st 21 Říj
1 700
čt 22 Říj
1 000
pá 23 Říj
1 500
so 24 Říj
1 700
ne 25 Říj
1 900
po 26 Říj
900
út 27 Říj
2 200
st 28 Říj
1 800
čt 29 Říj
2 300
pá 30 Říj
2 300
so 31 Říj
500
ne 1 Lis
1 700
po 2 Lis
2 100
út 3 Lis
2 700
st 4 Lis (předpověď)
2 400
čt 5 Lis (předpověď)
2 200
pá 6 Lis (předpověď)
2 100
so 7 Lis (předpověď)
1 900
ne 8 Lis (předpověď)
2 200
po 9 Lis (předpověď)
2 300
út 10 Lis (předpověď)
3 100
st 11 Lis (předpověď)
2 800
čt 12 Lis (předpověď)
2 500
pá 13 Lis (předpověď)
2 400
so 14 Lis (předpověď)
2 100
ne 15 Lis (předpověď)
2 500
po 16 Lis (předpověď)
2 600
út 17 Lis (předpověď)
3 600
st 18 Lis (předpověď)
3 100
čt 19 Lis (předpověď)
2 800
pá 20 Lis (předpověď)
2 600
so 21 Lis (předpověď)
2 300
ne 22 Lis (předpověď)
2 700
po 23 Lis (předpověď)
2 900
út 24 Lis (předpověď)
4 000
Alexandre Cabanel: krátké odpovědi
Které dílo umělce Alexandre Cabanel má nejvyšší sledovanost?
Pád Archanděla: 61 700 návštěv, což představuje 70% všech zobrazení umělce Alexandre Cabanel. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Alexandre Cabanel?
77 800 za dvanáct měsíců (14 800 na stránce umělce, 63 000 u děl).
Sledují lidé Alexandre Cabanel na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (49%), telefony (46%) a tablety (5%); vede počítače s podílem 49%.
Sleduje Alexandre Cabanel několik jazyků?
Ano: anglicky (19%), španělsky (13%) a francouzsky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 19%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Alexandre Cabanel?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 80% návštěv pro 18% katalogu.