Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Albert Guillaume na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Albert Guillaume: jak vypadal rok návštěv
(Pink and Blue Landscape with Trees and a River), (painting) je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 33% veškeré pozornosti věnované umělci Albert Guillaume. Následuje jich Supremacy of the Law, (painting) a Lady Reading to Others in Garden, (painting). Stránka umělce zaznamenala 500 návštěv, díla 400 návštěv a celkem 900 návštěv. Zájem klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 50% návštěv oproti 16% v katalogu.
5 nejvíce sledovaných děl umělce Albert Guillaume
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Albert Guillaume.
-
1
(Pink and Blue Landscape with Trees and a River), (painting)
200 návštěv · 33,3%
-
2
Supremacy of the Law, (painting), 1909
100 návštěv · 16,7%
-
3
Lady Reading to Others in Garden, (painting), 1913
100 návštěv · 16,7%
-
4
Justice of the Law Faith and Inspiration, Patience and Courage, (painting), 1909
100 návštěv · 16,7%
-
5
Rural Landscape, (painting), 1913
100 návštěv · 16,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Albert Guillaume?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Albert Guillaume?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Albert Guillaume?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 32,4% | 33,3% |
| Střední jas | 20,6% | 16,7% |
| Jasná rovnováha | 20,6% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 20,6% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 35,3% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 44,1% | 33,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 44,0% | 25,0% |
| Zemité tóny | 28,0% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 16,0% | 50,0% |
| Přírodní motivy | 8,0% | 25,0% |
| Metalické tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,8% | 0,0% |
| Vyvážená | 52,9% | 50,0% |
| Živobylé | 38,2% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 0,0% |
| Jemný | 35,3% | 33,3% |
| Vyvážený | 11,8% | 16,7% |
| Výrazný | 26,5% | 33,3% |
| Prohlášení | 20,6% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,8% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 47,1% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 32,4% | 16,7% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Albert Guillaume měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Study of Velazquez, (painti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baby, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lifting her petticoat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Supremacy of the Law, (pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of Velazquez, L'Infan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Sweeping, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Knitting. (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of Velazquez, Gaspar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The latecomers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Admirers (Lucien Guitry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Albert Guillaume sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Albert Guillaume a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Albert Guillaume
Které dílo umělce Albert Guillaume má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve (Pink and Blue Landscape with Trees and a River), (painting) s 200 návštěvami, což představuje 33% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velké je publikum Albert Guillaume na OriginalUniqueArt.com?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce, 400 u děl.
Která díla Albert Guillaume odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 50% návštěv z 16% katalogu.