Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Alan Reynolds na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Alan Reynolds: publikum na první pohled
Hopfarm Outbuildings přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení profilu Alan Reynolds na OriginalUniqueArt.com. Následuje Farm Buildings a Untitled (D2X77A). Alan Reynolds zaznamenal celkem 1 000 návštěv: 600 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv pro 62% katalogu umělce.
4 děl umělce Alan Reynolds, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 4 děl umělce Alan Reynolds, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Alan Reynolds měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Alan Reynolds?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Alan Reynolds?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 19,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 42,9% | 50,0% |
| Střední jas | 33,3% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 4,8% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,4% | 75,0% |
| Jemné odstíny | 38,1% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 9,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,5% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 57,1% | 50,0% |
| Vyvážená | 42,9% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,5% | 0,0% |
| Jemný | 38,1% | 50,0% |
| Vyvážený | 4,8% | 0,0% |
| Výrazný | 23,8% | 25,0% |
| Prohlášení | 23,8% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,5% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,9% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 28,6% | 25,0% |
Která díla umělce Alan Reynolds přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas (1740–1825) and Mart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Dashwood (1743–1830),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Capel, Viscount Mald… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X77A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. George Baldwin (Jane M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet Goes Poaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Bed Polyphony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Legend | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chalk Path, Shoreham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Night Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Alan Reynolds?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| portugalsky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Alan Reynolds a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Alan Reynolds
Která díla umělce Alan Reynolds přitahují nejvíce pozornosti?
- Hopfarm Outbuildings, s 100 návštěvami (25% všech zobrazení umělce Alan Reynolds). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 děl.
Kolik lidí sleduje Alan Reynolds na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Alan Reynolds lidé preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 62% v katalogu.