Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adolphe Yvon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Adolphe Yvon: jak vypadal rok návštěv
Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 22% veškeré pozornosti věnované umělci Adolphe Yvon. Následuje jich Portrait of Napoleon III a A Rifai Sufi Ceremony. Stránka umělce zaznamenala 100 návštěv, díla 900 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Preferují Monochromní (Intenzita barev): 78% návštěv oproti 54% v katalogu.
8 nejvíce sledovaných děl umělce Adolphe Yvon
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Adolphe Yvon.
-
1
Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow, 1856
200 návštěv · 22,2%
-
2
Portrait of Napoleon III, 1868
100 návštěv · 11,1%
-
3
A Rifai Sufi Ceremony
100 návštěv · 11,1%
-
4
La Courtine de Malakoff 8 septembre 1855 (Campagne de Crimée)
100 návštěv · 11,1%
-
5
PRISE DE LA TOUR DE MALAKOFF.8 SEPTEMBRE 1855
100 návštěv · 11,1%
-
6
Bataille d'Eupatoria (1854)
100 návštěv · 11,1%
-
7
ELEMENT DE DECOR DE L'HOTEL D'ADOLPHE YVON
100 návštěv · 11,1%
-
8
LE GENERAL VINOY (1800 1880)
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Adolphe Yvon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Adolphe Yvon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Adolphe Yvon?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 66,7% |
| Závažný a tklivý | 30,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 33,3% |
| Klidná | 10,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 46,2% | 44,4% |
| Měkké stínění | 30,8% | 44,4% |
| Střední jas | 15,4% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 23,1% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,4% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,9% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 17,4% | 14,3% |
| Neutrální tóny | 8,7% | 14,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,8% | 77,8% |
| Vyvážená | 30,8% | 11,1% |
| Živobylé | 15,4% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,9% | 11,1% |
| Jemný | 11,5% | 11,1% |
| Vyvážený | 23,1% | 11,1% |
| Výrazný | 26,9% | 44,4% |
| Prohlášení | 34,6% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 7,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 22,2% |
| Silná barevná jednotnost | 42,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 33,3% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Adolphe Yvon měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marshal Ney Supporting the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Napoleon III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Étienne Mélingu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Genius of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Baron Haussmann… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Emperor presents to Hau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel Ward McAllister (182… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Samuel Ward McAllister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle S'Nabou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Adolphe Yvon sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Adolphe Yvon a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Adolphe Yvon
Které dílo umělce Adolphe Yvon má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Marshal Ney Supporting the Rear Guard during the Retreat from Moscow s 200 návštěvami, což představuje 22% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Adolphe Yvon na OriginalUniqueArt.com?
- 1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce, 900 u děl.
Která díla Adolphe Yvon odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Monochromní (Intenzita barev) získávají 78% návštěv z 54% katalogu.