Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Romeyn de Hooghe в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Romeyn de Hooghe: аудиторията набързо
Nova Totius Terrarium Orbis привлича най-много погледи: 300 посещения за дванадесет месеца, което представлява 21% от всички прегледи на Romeyn de Hooghe в OriginalUniqueArt.com. следват Map of Jerusalem и Innemen van Damiaten Romeyn de Hooghe е събрал 1800 посещения: 600 на страницата на артиста и 1200 на отделни произведения. По-малко внимание напоследък: посещенията спаднаха с 50% от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 1500 посещения. Аудиторията секлонися към Балансиран (Интензивност на цвета): 86% от посещенията, за 56% от каталога на художника.
10-те произведения на Romeyn de Hooghe, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 10-те най-отващани творби на Romeyn de Hooghe, подредени по популярност, започвайки от първото място.
-
1
Nova Totius Terrarium Orbis
300 посещения · 21,4%
-
2
Map of Jerusalem, 1700
200 посещения · 14,3%
-
3
Innemen van Damiaten
200 посещения · 14,3%
-
4
The Capture Of Naarden
100 посещения · 7,1%
-
5
Waag, haarlem
100 посещения · 7,1%
-
6
Battle of Narva on 19 November 1700, 1700
100 посещения · 7,1%
-
7
Doelen, Gasthuisstraat, Haarlem
100 посещения · 7,1%
-
8
Vleeshal Haarlem
100 посещения · 7,1%
-
9
Statue Of Laurens Jansz. Coster
100 посещения · 7,1%
-
10
Kommende Ramersdorf
100 посещения · 7,1%
Колко души гледат Romeyn de Hooghe всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 500 | 1000 |
| Авг 2026 | 100 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 100 |
Колко често се разглеждат произведенията на Romeyn de Hooghe?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Romeyn de Hooghe?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 0,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 43,8% | 57,1% |
| Светла балансираност | 43,8% | 42,9% |
| Светъл | 12,5% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 56,2% | 28,6% |
| Деликатен цвят | 43,8% | 71,4% |
| Балансирана мекота | 0,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 43,8% | 14,3% |
| Балансиран | 56,2% | 85,7% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 6,2% | 7,1% |
| Нежен | 12,5% | 21,4% |
| Балансиран | 12,5% | 7,1% |
| Смел | 31,2% | 21,4% |
| Изказване | 37,5% | 42,9% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 18,8% | 28,6% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 6,2% | 7,1% |
| Силно цветово единство | 6,2% | 0,0% |
| Единна палитра | 68,8% | 64,3% |
Кои творби на Romeyn de Hooghe привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Battle of Narva on 19 Novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Capture Of Naarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nova Totius Terrarium Orbis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Waag, haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Innemen van Damiaten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doelen, Gasthuisstraat, Haa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Plan Exact Des Fortificatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue Of Laurens Jansz. Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
На какви езици следят Romeyn de Hooghe?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко души гледат Romeyn de Hooghe всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси за Romeyn de Hooghe
Кои творби на Romeyn de Hooghe привличат най-много внимание?
- Nova Totius Terrarium Orbis, с 300 посещения (21% от всички прегледи на Romeyn de Hooghe). Класацията по-горе съдържа 10 произведения.
Колко души гледат Romeyn de Hooghe на OriginalUniqueArt.com?
- 1800 посещения за дванадесет месеца: 600 на страницата на художника и 1200 на отделни произведения.
Какви творби на Romeyn de Hooghe предпочитат хората?
- Балансиран (Интензивност на цвета): 86% от посещенията, срещу 56% от каталога.