Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Рафаел Де Пенагос в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Рафаел Де Пенагос: ключови фигури
Най-гледаната творба е Untitled (551): 300 прехода за дванадесет месеца, което представлява 6% от всички прехода на Рафаел Де Пенагос. След това Untitled (168) и Untitled (205). Общо 6100 посещения: 1000 на страницата на художника, 5100 на произведенията. Аудиторията намалява: с 100% по-малко посещения в Сеп 2026, отколкото в Авг 2026. Пиков месец: Юли 2026 с 5500 посещения. Разпределение на аудиторията по устройства: компютърни устройства (98%) и мобилни телефони (2%). Един вкус се отличава: Балансирана хармония (Цветова хармония) събира 25% от посещенията, като представлява само 10% от каталога.
Рафаел Де Пенагос: 10-те най-гледани творби
Това класиране отчита посещения, а не точки в каталога: 10-те най-гледани творби на Рафаел Де Пенагос в OriginalUniqueArt.com за дванадесет месеца.
-
1
Untitled (551)
300 посещения · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 посещения · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 посещения · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 посещения · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 посещения · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 посещения · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 посещения · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 посещения · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 посещения · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 посещения · 1,9%
Как се променя аудиторията на Рафаел Де Пенагос от месец на месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 400 |
| Юли 2026 | 900 | 4600 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Как се разглеждат творбите на Рафаел Де Пенагос през годината?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избира публиката сред произведенията на Рафаел Де Пенагос?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 3,8% |
| Мека сянка | 6,0% | 9,4% |
| Мека светлост | 22,0% | 18,9% |
| Светла балансираност | 34,0% | 41,5% |
| Светъл | 38,0% | 26,4% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 18,0% | 24,5% |
| Деликатен цвят | 20,0% | 13,2% |
| Балансирана мекота | 20,0% | 18,9% |
| Ясно изразени цветове | 34,0% | 43,4% |
| Ярък цвят | 8,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 45,8% | 40,0% |
| Земни тонове | 25,0% | 20,0% |
| Тъмни нюанси | 8,3% | 18,0% |
| Пастелни тонове | 10,4% | 10,0% |
| Природа | 4,2% | 4,0% |
| Металически нюанси | 4,2% | 2,0% |
| Залез | 0,0% | 6,0% |
| Топли нюанси | 2,1% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 12,0% | 11,3% |
| Балансиран | 36,0% | 41,5% |
| Ярък и наситен | 52,0% | 47,2% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 4,0% | 0,0% |
| Нежен | 8,0% | 1,9% |
| Балансиран | 4,0% | 0,0% |
| Смел | 10,0% | 13,2% |
| Изказване | 74,0% | 84,9% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 18,0% | 17,0% |
| Нежно смесена палитра | 30,0% | 18,9% |
| Балансирана хармония | 10,0% | 24,5% |
| Силно цветово единство | 28,0% | 20,8% |
| Единна палитра | 14,0% | 18,9% |
Как се променят най-гледаните творби на Рафаел Де Пенагос през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Телефони, таблети или компютри: откъде е гледан Рафаел Де Пенагос?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Покажи данните
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 6000 | 98,4% |
| мобилни телефони | 100 | 1,6% |
На какви езици комуникира аудиторията на Рафаел Де Пенагос?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Как изглеждат ежедневните посещения на Рафаел Де Пенагос и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 100 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 100 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 100 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 200 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 200 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 200 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
Рафаел Де Пенагос: кратки отговори
Коя е най-гледаната творба на Рафаел Де Пенагос?
- Untitled (551): 300 посещения, което представлява 6% от всички прегледи на Рафаел Де Пенагос. Списъкът включва подредба до 10 място.
Колко посещения получава Рафаел Де Пенагос?
- 6100 през последните дванадесет месеца (1000 на страницата на артиста, 5100 на произведенията).
Преглеждат ли хората творбите на Рафаел Де Пенагос на телефон или на компютър?
- На двата: компютърни устройства (98%) и мобилни телефони (2%); компютърни устройства води с 98%.
Предпочита ли публиката определен вид творчество от Рафаел Де Пенагос?
- Да, Балансирана хармония (Цветова хармония): 25% от посещенията за 10% от каталога.