Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Pieter van Lint в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Pieter van Lint: ключови фигури
Най-гледаната творба е The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 прехода за дванадесет месеца, което представлява 25% от всички прехода на Pieter van Lint. След това St. jerome и Jephthae's Daughter. Общо 800 посещения: 400 на страницата на художника, 400 на произведенията. Пиков месец: Юли 2026 с 600 посещения. Един вкус се отличава: Елегантен (Атмосфера) събира 100% от посещенията, като представлява само 6% от каталога.
Pieter van Lint: 6-те най-гледани творби
Това класиране отчита посещения, а не точки в каталога: 6-те най-гледани творби на Pieter van Lint в OriginalUniqueArt.com за дванадесет месеца.
-
1
The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).
200 посещения · 25,0%
-
2
St. jerome
200 посещения · 25,0%
-
3
Jephthae's Daughter, 1640
100 посещения · 12,5%
-
4
Christ and fhe Adulterous Woman
100 посещения · 12,5%
-
5
Mary magdalene.
100 посещения · 12,5%
-
6
The holy family
100 посещения · 12,5%
Как се променя аудиторията на Pieter van Lint от месец на месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи данните
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 200 | 400 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 200 | 0 |
Как се разглеждат творбите на Pieter van Lint през годината?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избира публиката сред произведенията на Pieter van Lint?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи данните
| Атмосфера | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Драматичен | 87,5% | 0,0% |
| Елегантен | 6,2% | 100,0% |
| Романтичен | 6,2% | 0,0% |
| Емоционален тон | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Драматичен | 50,0% | 0,0% |
| Меланхоличен | 12,5% | 100,0% |
| Духовен | 18,8% | 0,0% |
| Мрачен и сериозен | 12,5% | 0,0% |
| Романтичен | 6,2% | 0,0% |
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 63,3% | 50,0% |
| Мека сянка | 36,7% | 50,0% |
| Мека светлост | 0,0% | 0,0% |
| Светла балансираност | 0,0% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 33,3% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 33,3% | 37,5% |
| Балансирана мекота | 23,3% | 50,0% |
| Ясно изразени цветове | 10,0% | 12,5% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 82,6% | 87,5% |
| Тъмни нюанси | 13,0% | 12,5% |
| Монохромни | 4,3% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 60,0% | 37,5% |
| Балансиран | 40,0% | 62,5% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 13,3% | 0,0% |
| Нежен | 33,3% | 37,5% |
| Балансиран | 13,3% | 12,5% |
| Смел | 33,3% | 50,0% |
| Изказване | 6,7% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 3,3% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 3,3% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 16,7% | 25,0% |
| Силно цветово единство | 46,7% | 37,5% |
| Единна палитра | 30,0% | 37,5% |
Как се променят най-гледаните творби на Pieter van Lint през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи данните
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Miracle of Saint John o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Repentant Sinners in front… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an unknown man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entry of Christ into Jerusa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres, Proserpina… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Watering Hole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artemisia with the ashes of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици комуникира аудиторията на Pieter van Lint?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Покажи данните
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 200 | 100,0% |
Как изглеждат ежедневните посещения на Pieter van Lint и какъв е прогнозният им брой?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи данните
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 100 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 200 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
Pieter van Lint: кратки отговори
Коя е най-гледаната творба на Pieter van Lint?
- The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 посещения, което представлява 25% от всички прегледи на Pieter van Lint. Списъкът включва подредба до 6 място.
Колко посещения получава Pieter van Lint?
- 800 през последните дванадесет месеца (400 на страницата на артиста, 400 на произведенията).
Предпочита ли публиката определен вид творчество от Pieter van Lint?
- Да, Елегантен (Атмосфера): 100% от посещенията за 6% от каталога.