Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Максим Емил Луи Мофра в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Максим Емил Луи Мофра: какво показват посещенията през годината
Sunset on the Loire е най-гледаната творба: 400 посещения за година, което представлява 5% от цялостното внимание, отделено на Максим Емил Луи Мофра. След него следват View of the Port of Auray и Bridge over the Loire. Страницата на художника е получила 900 посещения, а произведенията – 7100: общо 8000. Вниманието е спаднало с 25% от Авг 2026 до Сеп 2026. Юли 2026 беше най-натовареният месец с 6100 посещения. Посетителите гледат на компютърни устройства (88%), мобилни телефони (11%) и планшети (1%). Те предпочитат Деликатен цвят (Насищане на цвета): 55% от посещенията спрямо 28% от каталога.
10-те най-гледани творби на Максим Емил Луи Мофра
Всеки ранг отразява посещенията, получени в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца; ранг 1 е най-посещаваното произведение на Максим Емил Луи Мофра.
-
1
Sunset on the Loire, 1907
400 посещения · 5,3%
-
2
View of the Port of Auray, 1909
300 посещения · 3,9%
-
3
Bridge over the Loire, 1892
200 посещения · 2,6%
-
4
Brittany, 1892
200 посещения · 2,6%
-
5
The Golden Sea - Quiberon, 1900
200 посещения · 2,6%
-
6
The Ponce Paper Factory on the Edge of the Sathe Woods, 1918
200 посещения · 2,6%
-
7
The Three Cliffs, 1894
200 посещения · 2,6%
-
8
The Barges Lighthouse, 1904
200 посещения · 2,6%
-
9
By the Sea, 1904
200 посещения · 2,6%
-
10
La tempête à Quiberon (Morbihan) (titre attribué)
200 посещения · 2,6%
Кога хората посещават страницата на Максим Емил Луи Мофра?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 500 |
| Юли 2026 | 600 | 5500 |
| Авг 2026 | 100 | 700 |
| Сеп 2026 | 200 | 400 |
Кога са отворени произведенията на Максим Емил Луи Мофра?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите сред произведенията на Максим Емил Луи Мофра?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 1,3% |
| Мека сянка | 26,0% | 30,3% |
| Мека светлост | 40,0% | 46,1% |
| Светла балансираност | 24,0% | 19,7% |
| Светъл | 4,0% | 2,6% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 40,0% | 25,0% |
| Деликатен цвят | 28,0% | 55,3% |
| Балансирана мекота | 28,0% | 15,8% |
| Ясно изразени цветове | 4,0% | 4,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 54,5% | 51,9% |
| Земни тонове | 39,4% | 42,3% |
| Тъмни нюанси | 3,0% | 3,9% |
| Монохромни | 3,0% | 0,0% |
| Природа | 0,0% | 1,9% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 38,0% | 21,1% |
| Балансиран | 50,0% | 72,4% |
| Ярък и наситен | 12,0% | 6,6% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 26,0% | 11,8% |
| Нежен | 18,0% | 22,4% |
| Балансиран | 16,0% | 10,5% |
| Смел | 16,0% | 32,9% |
| Изказване | 24,0% | 22,4% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 34,0% | 35,5% |
| Нежно смесена палитра | 10,0% | 18,4% |
| Балансирана хармония | 12,0% | 13,2% |
| Силно цветово единство | 34,0% | 26,3% |
| Единна палитра | 10,0% | 6,6% |
Кои са най-гледаните произведения на Максим Емил Луи Мофра, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Heart of the Port of Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Red Rocks at Belle Ile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vue du Port de Pont-Aven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape by the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cliffs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Какво е разпределението на аудиторията на Максим Емил Луи Мофра по устройства?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 7000 | 87,5% |
| мобилни телефони | 900 | 11,2% |
| планшети | 100 | 1,2% |
На какви езици се следва Максим Емил Луи Мофра?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Данните в таблица
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| гръцки | 200 | 66,7% |
| португалски | 100 | 33,3% |
Колко посещения на ден получава Максим Емил Луи Мофра и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Нед 20 Сеп | 0 |
| Пон 21 Сеп | 0 |
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 200 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 100 |
| Пон 5 Окт | 100 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 100 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 12 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 200 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 200 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 300 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 100 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
Какво питат за Максим Емил Луи Мофра
Коя творба на Максим Емил Луи Мофра е с най-много посещения?
- Sunset on the Loire е на първо място с 400 посещения, което представлява 5% от общия брой прегледи. Над него са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Максим Емил Луи Мофра в OriginalUniqueArt.com?
- 8000 посещения за дванадесет месеца: 900 на страницата на артиста, 7100 на произведенията.
С какви устройства се свързва аудиторията на Максим Емил Луи Мофра?
- Аудиторията идва от компютърни устройства (88%), мобилни телефони (11%) и планшети (1%); компютърни устройства осигуряват 88% от посещенията.
Кои творби на Максим Емил Луи Мофра съответстват на вкуса на посетителите?
- Работи, описани като Деликатен цвят (Насищане на цвета), събират 55% от посещенията за 28% от каталога.