Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Мартин Мункачи в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Мартин Мункачи: какво показват посещенията през годината
Four Boys at Lake Tanganyika е най-гледаната творба: 1200 посещения за година, което представлява 44% от цялостното внимание, отделено на Мартин Мункачи. След него следват Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine и Jumping a Puddle. Страницата на художника е получила 900 посещения, а произведенията – 2000: общо 2900. Вниманието нараства с 33% от Сеп 2026 до Окт 2026. Авг 2026 беше най-натовареният месец с 1100 посещения. Те предпочитат Мека светлост (Яркост): 59% от посещенията спрямо 36% от каталога.
10-те най-гледани творби на Мартин Мункачи
Всеки ранг отразява посещенията, получени в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца; ранг 1 е най-посещаваното произведение на Мартин Мункачи.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
1200 посещения · 44,4%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 посещения · 14,8%
-
3
Jumping a Puddle, 1934
300 посещения · 11,1%
-
4
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 посещения · 7,4%
-
5
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 посещения · 3,7%
-
6
Lucile Brokaw, Harper's Bazaar, 1933
100 посещения · 3,7%
-
7
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 посещения · 3,7%
-
8
Cheese Market, Holland, 1932
100 посещения · 3,7%
-
9
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 посещения · 3,7%
-
10
Woman in Rowboat, 1928
100 посещения · 3,7%
Кога хората посещават страницата на Мартин Мункачи?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 200 |
| Юли 2026 | 100 | 800 |
| Авг 2026 | 200 | 900 |
| Сеп 2026 | 200 | 100 |
| Окт 2026 | 400 | 0 |
Кога са отворени произведенията на Мартин Мункачи?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите сред произведенията на Мартин Мункачи?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 11,1% | 0,0% |
| Мека сянка | 13,9% | 0,0% |
| Мека светлост | 36,1% | 59,3% |
| Светла балансираност | 27,8% | 22,2% |
| Светъл | 11,1% | 18,5% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 91,7% | 100,0% |
| Деликатен цвят | 8,3% | 0,0% |
| Балансирана мекота | 0,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 91,7% | 100,0% |
| Балансиран | 8,3% | 0,0% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 5,6% | 0,0% |
| Нежен | 5,6% | 0,0% |
| Балансиран | 11,1% | 0,0% |
| Смел | 13,9% | 18,5% |
| Изказване | 63,9% | 81,5% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 8,3% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 16,7% | 22,2% |
| Единна палитра | 75,0% | 77,8% |
Кои са най-гледаните произведения на Мартин Мункачи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jumping a Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Woman in Rowboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footballers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bedouin Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Fox Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eva Szaplone in a Rumbleseat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovely Autumn the Last Warm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се следва Мартин Мункачи?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Данните в таблица
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 300 | 60,0% |
| френски | 200 | 40,0% |
Колко посещения на ден получава Мартин Мункачи и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 300 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 300 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 200 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 100 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 100 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 100 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 100 |
Какво питат за Мартин Мункачи
Коя творба на Мартин Мункачи е с най-много посещения?
- Four Boys at Lake Tanganyika е на първо място с 1200 посещения, което представлява 44% от общия брой прегледи. Над него са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Мартин Мункачи в OriginalUniqueArt.com?
- 2900 посещения за дванадесет месеца: 900 на страницата на артиста, 2000 на произведенията.
Кои творби на Мартин Мункачи съответстват на вкуса на посетителите?
- Работи, описани като Мека светлост (Яркост), събират 59% от посещенията за 36% от каталога.