Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Лукас Веласкес в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Лукас Веласкес: какво показват посещенията през годината
La Fusillade El Fusilamiento е най-гледаната творба: 400 посещения за година, което представлява 36% от цялостното внимание, отделено на Лукас Веласкес. След него следват Condemned by the Inquisition и La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta. Страницата на художника е получила 400 посещения, а произведенията – 900: общо 1300. Юли 2026 беше най-натовареният месец с 700 посещения. Те предпочитат Балансирана хармония (Цветова хармония): 45% от посещенията спрямо 6% от каталога.
8-те най-гледани творби на Лукас Веласкес
Всеки ранг отразява посещенията, получени в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца; ранг 1 е най-посещаваното произведение на Лукас Веласкес.
-
1
La Fusillade El Fusilamiento
400 посещения · 36,4%
-
2
Condemned by the Inquisition
100 посещения · 9,1%
-
3
La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta
100 посещения · 9,1%
-
4
Vue d'un estuaire avec des pêcheurs et un château imaginaire
100 посещения · 9,1%
-
5
A Scene of Exorcism
100 посещения · 9,1%
-
6
Masquerade
100 посещения · 9,1%
-
7
The Garrotte
100 посещения · 9,1%
-
8
Inquisition Scene
100 посещения · 9,1%
Кога хората посещават страницата на Лукас Веласкес?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 100 |
| Юли 2026 | 100 | 600 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 100 | 100 |
| Окт 2026 | 200 | 0 |
Кога са отворени произведенията на Лукас Веласкес?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите сред произведенията на Лукас Веласкес?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 51,1% | 63,6% |
| Мека сянка | 27,7% | 27,3% |
| Мека светлост | 12,8% | 0,0% |
| Светла балансираност | 8,5% | 9,1% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 51,1% | 54,5% |
| Деликатен цвят | 29,8% | 27,3% |
| Балансирана мекота | 12,8% | 18,2% |
| Ясно изразени цветове | 6,4% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 74,2% | 90,0% |
| Неутрални цветове | 16,1% | 10,0% |
| Тъмни нюанси | 9,7% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 61,7% | 63,6% |
| Балансиран | 25,5% | 18,2% |
| Ярък и наситен | 12,8% | 18,2% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 12,8% | 36,4% |
| Нежен | 17,0% | 9,1% |
| Балансиран | 14,9% | 0,0% |
| Смел | 25,5% | 18,2% |
| Изказване | 29,8% | 36,4% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 17,0% | 9,1% |
| Нежно смесена палитра | 10,6% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 6,4% | 45,5% |
| Силно цветово единство | 46,8% | 36,4% |
| Единна палитра | 19,1% | 9,1% |
Кои са най-гледаните произведения на Лукас Веласкес, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This Is What Is Called Read… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mariano Goya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical caprice. The Av… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Round or the Eve of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rosary of Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manolito Guasquez and the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се следва Лукас Веласкес?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Данните в таблица
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 700 | 87,5% |
| испански | 100 | 12,5% |
Колко посещения на ден получава Лукас Веласкес и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 100 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 100 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 500 |
| Чет 5 Ноем | 600 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 700 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 900 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 200 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 800 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 1200 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 200 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 1000 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 1400 |
Какво питат за Лукас Веласкес
Коя творба на Лукас Веласкес е с най-много посещения?
- La Fusillade El Fusilamiento е на първо място с 400 посещения, което представлява 36% от общия брой прегледи. Над него са класирани 8 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Лукас Веласкес в OriginalUniqueArt.com?
- 1300 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на артиста, 900 на произведенията.
Кои творби на Лукас Веласкес съответстват на вкуса на посетителите?
- Работи, описани като Балансирана хармония (Цветова хармония), събират 45% от посещенията за 6% от каталога.