Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Абрам-Луи Бувело в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Абрам-Луи Бувело: какво показват посещенията през годината
The Macedon Ranges е най-гледаната творба: 400 посещения за година, което представлява 27% от цялостното внимание, отделено на Абрам-Луи Бувело. След него следват Ярра площи и Flemington. Страницата на художника е получила 700 посещения, а произведенията – 1400: общо 2100. Вниманието е спаднало с 100% от Сеп 2026 до Окт 2026. Юли 2026 беше най-натовареният месец с 1700 посещения. Те предпочитат Земни тонове (Цветова палитра): 60% от посещенията спрямо 30% от каталога.
8-те най-гледани творби на Абрам-Луи Бувело
Всеки ранг отразява посещенията, получени в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца; ранг 1 е най-посещаваното произведение на Абрам-Луи Бувело.
-
1
The Macedon Ranges, 1874
400 посещения · 26,7%
-
2
Ярра площи, 1871
300 посещения · 20,0%
-
3
Flemington, 1884
300 посещения · 20,0%
-
4
Man with Horse and Cart, 1872
100 посещения · 6,7%
-
5
Home and Gums, 1868
100 посещения · 6,7%
-
6
Landscape with Cottage, Figure and Cow, 1878
100 посещения · 6,7%
-
7
Near Beechworth
100 посещения · 6,7%
-
8
Ferry on the Yarra (Brander's Ferry)
100 посещения · 6,7%
Кога хората посещават страницата на Абрам-Луи Бувело?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 600 | 1100 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 300 |
| Окт 2026 | 0 | 0 |
Кога са отворени произведенията на Абрам-Луи Бувело?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какво избират посетителите сред произведенията на Абрам-Луи Бувело?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 5,6% | 0,0% |
| Мека светлост | 61,1% | 60,0% |
| Светла балансираност | 27,8% | 40,0% |
| Светъл | 5,6% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 41,7% | 26,7% |
| Деликатен цвят | 38,9% | 40,0% |
| Балансирана мекота | 19,4% | 33,3% |
| Ясно изразени цветове | 0,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 60,0% | 40,0% |
| Земни тонове | 30,0% | 60,0% |
| Монохромни | 6,7% | 0,0% |
| Тъмни нюанси | 3,3% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 36,1% | 6,7% |
| Балансиран | 63,9% | 93,3% |
| Ярък и наситен | 0,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 22,2% | 20,0% |
| Нежен | 16,7% | 13,3% |
| Балансиран | 11,1% | 26,7% |
| Смел | 8,3% | 26,7% |
| Изказване | 41,7% | 13,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 5,6% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 2,8% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 8,3% | 26,7% |
| Силно цветово единство | 33,3% | 20,0% |
| Единна палитра | 50,0% | 53,3% |
Кои са най-гледаните произведения на Абрам-Луи Бувело, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Macedon Ranges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Goodman's Creek, Bacchus Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Gamboa, in Rio de J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter morning near Heidelb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Lilydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Fyans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount Fyans Homestead | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home and Gums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep wash in the western d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се следва Абрам-Луи Бувело?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко посещения на ден получава Абрам-Луи Бувело и какво следва?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 100 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 100 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
Какво питат за Абрам-Луи Бувело
Коя творба на Абрам-Луи Бувело е с най-много посещения?
- The Macedon Ranges е на първо място с 400 посещения, което представлява 27% от общия брой прегледи. Над него са класирани 8 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Абрам-Луи Бувело в OriginalUniqueArt.com?
- 2100 посещения за дванадесет месеца: 700 на страницата на артиста, 1400 на произведенията.
Кои творби на Абрам-Луи Бувело съответстват на вкуса на посетителите?
- Работи, описани като Земни тонове (Цветова палитра), събират 60% от посещенията за 30% от каталога.