Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Gyula Derkovits в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Gyula Derkovits: аудиторията набързо
The Verdict привлича най-много погледи: 200 посещения за дванадесет месеца, което представлява 22% от всички прегледи на Gyula Derkovits в OriginalUniqueArt.com. следват Bridge In Winter и The Last Supper Gyula Derkovits е събрал 900 посещения: 100 на страницата на артиста и 800 на отделни произведения. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 600 посещения. Аудиторията секлонися към Диссонираща палитра (Цветова хармония): 33% от посещенията, за 6% от каталога на художника.
7-те произведения на Gyula Derkovits, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 7-те най-отващани творби на Gyula Derkovits, подредени по популярност, започвайки от първото място.
Колко души гледат Gyula Derkovits всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 100 |
| Юли 2026 | 100 | 500 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 0 | 100 |
Колко често се разглеждат произведенията на Gyula Derkovits?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Gyula Derkovits?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,1% | 11,1% |
| Мека сянка | 24,2% | 22,2% |
| Мека светлост | 30,3% | 11,1% |
| Светла балансираност | 36,4% | 55,6% |
| Светъл | 3,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 48,5% | 44,4% |
| Деликатен цвят | 27,3% | 33,3% |
| Балансирана мекота | 9,1% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 15,2% | 22,2% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 53,6% | 75,0% |
| Земни тонове | 28,6% | 0,0% |
| Тъмни нюанси | 17,9% | 25,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 54,5% | 44,4% |
| Балансиран | 30,3% | 33,3% |
| Ярък и наситен | 15,2% | 22,2% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 15,2% | 33,3% |
| Нежен | 21,2% | 22,2% |
| Балансиран | 18,2% | 0,0% |
| Смел | 21,2% | 44,4% |
| Изказване | 24,2% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 6,1% | 33,3% |
| Нежно смесена палитра | 6,1% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 24,2% | 11,1% |
| Силно цветово единство | 21,2% | 22,2% |
| Единна палитра | 42,4% | 33,3% |
Кои творби на Gyula Derkovits привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Me and my Wife (Self-portra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Xia. Slaughter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vi. Clash | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Viii. Stakes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iii. Battering… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Iv. Insurgent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Vii. Subdual | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dózsa-series Ix. Dózsa On T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dózsa-series V. Dózsa On Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици следят Gyula Derkovits?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко души гледат Gyula Derkovits всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси за Gyula Derkovits
Кои творби на Gyula Derkovits привличат най-много внимание?
- The Verdict, с 200 посещения (22% от всички прегледи на Gyula Derkovits). Класацията по-горе съдържа 7 произведения.
Колко души гледат Gyula Derkovits на OriginalUniqueArt.com?
- 900 посещения за дванадесет месеца: 100 на страницата на художника и 800 на отделни произведения.
Какви творби на Gyula Derkovits предпочитат хората?
- Диссонираща палитра (Цветова хармония): 33% от посещенията, срещу 6% от каталога.