Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Франц Рубо в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Франц Рубо: аудиторията набързо
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya привлича най-много погледи: 300 посещения за дванадесет месеца, което представлява 9% от всички прегледи на Франц Рубо в OriginalUniqueArt.com. следват Cossacks In A Mountain River и Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge Франц Рубо е събрал 3100 посещения: 700 на страницата на артиста и 2400 на отделни произведения. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 2000 посещения. Публиката гледа на компютърни устройства (94%) и мобилни телефони (6%). Аудиторията секлонися към Приглушен (Насищане на цвета): 48% от посещенията, за 34% от каталога на художника.
10-те произведения на Франц Рубо, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 10-те най-отващани творби на Франц Рубо, подредени по популярност, започвайки от първото място.
-
1
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya
300 посещения · 9,1%
-
2
Cossacks In A Mountain River
300 посещения · 9,1%
-
3
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 посещения · 9,1%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
300 посещения · 9,1%
-
5
Cossacks
200 посещения · 6,1%
-
6
Two Cossack Men
200 посещения · 6,1%
-
7
Playing Kokpar
100 посещения · 3,0%
-
8
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 посещения · 3,0%
-
9
Boat On The Shore
100 посещения · 3,0%
-
10
Falconer
100 посещения · 3,0%
Колко души гледат Франц Рубо всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 300 |
| Юли 2026 | 300 | 1700 |
| Авг 2026 | 200 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
| Окт 2026 | 200 | 300 |
Колко често се разглеждат произведенията на Франц Рубо?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Франц Рубо?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 0,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 12,0% | 9,1% |
| Мека светлост | 50,0% | 57,6% |
| Светла балансираност | 34,0% | 33,3% |
| Светъл | 4,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 34,0% | 48,5% |
| Деликатен цвят | 34,0% | 21,2% |
| Балансирана мекота | 20,0% | 30,3% |
| Ясно изразени цветове | 12,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 53,5% | 48,3% |
| Земни тонове | 39,5% | 37,9% |
| Тъмни нюанси | 7,0% | 10,3% |
| Пастелни тонове | 0,0% | 3,5% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 34,0% | 36,4% |
| Балансиран | 46,0% | 42,4% |
| Ярък и наситен | 20,0% | 21,2% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 8,0% | 6,1% |
| Нежен | 20,0% | 18,2% |
| Балансиран | 20,0% | 15,2% |
| Смел | 28,0% | 27,3% |
| Изказване | 24,0% | 33,3% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 28,0% | 30,3% |
| Нежно смесена палитра | 16,0% | 27,3% |
| Балансирана хармония | 12,0% | 12,1% |
| Силно цветово единство | 26,0% | 21,2% |
| Единна палитра | 18,0% | 9,1% |
Кои творби на Франц Рубо привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caucasian Armed Horsemen On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Major General… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party in a Winter L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the River (In the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Count Argutinsky Crossing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
С кои устройства хората гледат Франц Рубо?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 2900 | 93,5% |
| мобилни телефони | 200 | 6,5% |
На какви езици следят Франц Рубо?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 100 | 50,0% |
| унгарски | 100 | 50,0% |
Колко души гледат Франц Рубо всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 200 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 100 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 200 |
| Нед 1 Ноем | 100 |
| Пон 2 Ноем | 100 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 200 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 300 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 200 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 400 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 100 |
Въпроси за Франц Рубо
Кои творби на Франц Рубо привличат най-много внимание?
- The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya, с 300 посещения (9% от всички прегледи на Франц Рубо). Класацията по-горе съдържа 10 произведения.
Колко души гледат Франц Рубо на OriginalUniqueArt.com?
- 3100 посещения за дванадесет месеца: 700 на страницата на художника и 2400 на отделни произведения.
На какви устройства гледат Франц Рубо?
- Хората гледат Франц Рубо на компютърни устройства (94%) и мобилни телефони (6%); компютърни устройства представляват 94% от посещенията.
Какви творби на Франц Рубо предпочитат хората?
- Приглушен (Насищане на цвета): 48% от посещенията, срещу 34% от каталога.