Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Дниел Гарбър в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Дниел Гарбър: аудиторията набързо
Springtime In The Village привлича най-много погледи: 1200 посещения за дванадесет месеца, което представлява 41% от всички прегледи на Дниел Гарбър в OriginalUniqueArt.com. следват New Hope и A Wooded Watershed Дниел Гарбър е събрал 2300 посещения: 400 на страницата на артиста и 1900 на отделни произведения. Повече внимание всеки месец: посещенията се увеличиха с 700% от Авг 2026 до Сеп 2026. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 1400 посещения. Аудиторията секлонися към Смел (Контраст): 52% от посещенията, за 18% от каталога на художника.
10-те произведения на Дниел Гарбър, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 10-те най-отващани творби на Дниел Гарбър, подредени по популярност, започвайки от първото място.
-
1
Springtime In The Village
1200 посещения · 41,4%
-
2
New Hope
300 посещения · 10,3%
-
3
A Wooded Watershed
200 посещения · 6,9%
-
4
Yonder Hill
200 посещения · 6,9%
-
5
Reading -
200 посещения · 6,9%
-
6
Lone Tree, 1943
100 посещения · 3,4%
-
7
The Old Mill
100 посещения · 3,4%
-
8
The Valley
100 посещения · 3,4%
-
9
Uplands, November
100 посещения · 3,4%
-
10
Fisherman's Hut
100 посещения · 3,4%
Колко души гледат Дниел Гарбър всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 200 | 1200 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 200 | 600 |
Колко често се разглеждат произведенията на Дниел Гарбър?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Дниел Гарбър?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 3,5% |
| Мека сянка | 24,0% | 3,5% |
| Мека светлост | 56,0% | 72,4% |
| Светла балансираност | 14,0% | 20,7% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 10,0% | 10,3% |
| Деликатен цвят | 30,0% | 48,3% |
| Балансирана мекота | 44,0% | 27,6% |
| Ясно изразени цветове | 16,0% | 13,8% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 51,5% | 63,0% |
| Неутрални цветове | 27,3% | 18,5% |
| Тъмни нюанси | 18,2% | 14,8% |
| Монохромни | 3,0% | 3,7% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 12,0% | 10,3% |
| Балансиран | 66,0% | 69,0% |
| Ярък и наситен | 22,0% | 20,7% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 16,0% | 13,8% |
| Нежен | 24,0% | 13,8% |
| Балансиран | 16,0% | 6,9% |
| Смел | 18,0% | 51,7% |
| Изказване | 26,0% | 13,8% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 32,0% | 44,8% |
| Нежно смесена палитра | 8,0% | 10,3% |
| Балансирана хармония | 12,0% | 13,8% |
| Силно цветово единство | 38,0% | 27,6% |
| Единна палитра | 10,0% | 3,5% |
Кои творби на Дниел Гарбър привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Wooded Watershed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chese Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 |
| The Old Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherry Blossoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Towering Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици следят Дниел Гарбър?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| френски | 200 | 66,7% |
| английски | 100 | 33,3% |
Колко души гледат Дниел Гарбър всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 1000 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 100 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 200 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 200 |
| Нед 11 Окт | 500 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 500 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 500 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 300 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 200 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 500 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 400 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 100 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 300 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 500 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 400 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 300 |
Въпроси за Дниел Гарбър
Кои творби на Дниел Гарбър привличат най-много внимание?
- Springtime In The Village, с 1200 посещения (41% от всички прегледи на Дниел Гарбър). Класацията по-горе съдържа 10 произведения.
Колко души гледат Дниел Гарбър на OriginalUniqueArt.com?
- 2300 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на художника и 1900 на отделни произведения.
Какви творби на Дниел Гарбър предпочитат хората?
- Смел (Контраст): 52% от посещенията, срещу 18% от каталога.